Přebytečná kila půjdou snadno dolů díky unikátní japonské technice hubnutí. Stačí 2 minuty denně

Fotografie: Depositphotos

Nadváha vás může i ve velmi mladém věku vystavit riziku mnoha onemocnění, jako jsou problémy se štítnou žlázou, srdcem nebo cukrovka. Shoďte přebytečná kila díky nové technice.

Japonský herec Mike Ryosuke náhodou objevil techniku dýchání, která může pomoci při rychlém odbourávání břišního tuku. Původně mu tuto japonskou techniku předepsal jeho lékař, aby si ulevil od bolesti zad. Celé cvičení spočívá v 3sekundovém nádechu a silném výdechu po dobu 7 sekund. Herci se díky ní podařilo zhubnout 13 kg a 4,7 cm v pase. Více se o ní dozvíte v následujícím článku.

Jak se vypořádat s tukem na břiše

Břišní tuk, tedy nahromadění tuku v oblasti břicha, nejenže vypadá na těle nehezky, ale také vás ohrožuje poruchami krevních lipidů, cukrovkou a srdečními chorobami. Nesnažíme se vás zde vyděsit. Naší snahou je informovat vás o zdravotních rizicích spojených s nadváhou, obezitou nebo s nadváhou v oblasti břicha (břišním tukem) a o tom, že byste vůči nim měli rychle zakročit. Pomocí cvičení a dodržování správné stravy můžete zhubnout, a to i břišní tuk.

Fotografie: Pexels

S břišním tukem je to však tak, že se obtížně redukuje. K redukci břišního tuku je třeba vynaložit trochu více úsilí, což zahrnuje každodenní provádění cviků na břicho. V poslední době získává na popularitě japonská technika pro rychlé odbourávání břišního tuku.

Japonská technika pomůže

Tato japonská technika pro rychlý úbytek břišního tuku, známá jako dieta dlouhého dechu podle Ryosukeho, spočívá v tom, že se postavíte do určité polohy, 3 sekundy se nadechujete a 7 sekund silně vydechujete. Již dříve bylo zjištěno, že vám dechová cvičení mohou pomoci při hubnutí. Tuk se totiž v podstatě skládá z kyslíku, sacharidů a vodíku.

Když se kyslík, který dýcháme, dostane k tukovým buňkám, rozpadne se na vodu a uhlík. Čím více kyslíku tělo využije, tím více tuku budete schopni spálit. Bylo zjištěno, že dechová cvičení jsou účinná při rychlém odbourávání břišního tuku. Přidejte do svého jídelníčku také syté potraviny, abyste udrželi břišní tuk na uzdě.

Jak provádět japonské cvičení pro rychlý úbytek břišního tuku

Pro rychlou ztrátu břišního tuku se doporučuje provádět tato cvičení na redukci břišního tuk každý den po dobu 2 až 10 minut.

Krok 1: Postavte se rovně, jednu nohu tlačte dopředu, druhou držte vzadu.

Krok 2: Zpevněte zadek a přeneste celou váhu těla na nohu vzadu.

Krok 3: Zvedněte paže nad hlavu. Pomalu se nadechujte po dobu 3 sekund.

Krok 4: Silně vydechujte po dobu 7 sekund, napněte všechny svaly těla. Tyto kroky opakujte co nejvícekrát po dobu 2 až 10 minut.

Pouze dýchání nestačí

Kromě toho, že vám pomůže rychle shodit břišní tuk, může také pomoci při posilování svalů vašeho těla a zlepšit metabolismus. Kromě této japonské techniky pro rychlý úbytek břišního tuku je třeba také upravit svůj jídelníček. Následují potraviny, které musíte jíst a kterým se musíte vyhnout, abyste rychle ztratili břišní tuk. Každodenní provádění této japonské techniky vám může pomoci rychle ztratit břišní tuk.

Fotografie: Freepik

Potraviny, kterým se raději vyhněte

 • 1. Smažené a nezdravé jídlo
 • 2. Sladké nápoje, ovocné šťávy a sycené nápoje
 • 3. Bílý chléb
 • 4. Těstoviny
 • 5. Alkohol, zejména pivo
 • 6. Sladké potraviny a dezerty
Fotografie: Freepik

Potraviny, které byste měli jíst pro redukci břišního tuku

 • 1. Avokádo
 • 2. Banány
 • 3. Jogurt
 • 4. Bobule
 • 5. Čerstvé ovoce a zelenina
 • 6. Ořechy a semena
 • 7. Čočka a luštěniny
 • 8. Tučné ryby
 • 9. Libové maso

Zdroj: NDTV

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]