Oblíbený zpěvák sdělil veřejnosti nejhorší zprávu. Již delší dobu bojuje s vážnou rakovinou

Fotografie: Lunchbox LP / Creative Commons / Attribution 2.0

Oblíbený zpěvák z Portorika se rozpovídal a vyšel ven s krutou pravdou o svém zdraví. Bohužel trpí nebezpečnou rakovinou.  

Známý zpěvák a rapper z Portorika Don Omar (46) nedávno oznámil hrůzostrašnou zprávu, která nepotěší žádného z jeho fanoušků. Umělec podle všeho prožívá velmi těžké období, protože mu byla diagnostikována nebezpečná rakovina. Nešťastnou zprávu si sice nechával nějakou dobu pro sebe, ovšem nyní promluvil k veřejnosti prostřednictvím sociálních sítí a vyšel s pravdou ven. Jak ovšem dle webu TN sám říká, nemoc je odhodlaný porazit.

Oblíbený portorický zpěvák má rakovinu

Don Omar je oblíbený zpěvák a rapper původem z Portorika. Mezi jeho největší hity patří především „Danza Kuduro“, které svého času hrálo naprosto všude – i dnes tuto skladbu můžete občas zaslechnout z rádií, přičemž díky veselým tónům vám se vší pravděpodobností zvedne náladu. Budoucnost umělce je však nyní velkým otazníkem, protože mu byla diagnostikována nebezpečná rakovina, a to před zahájením jeho turné.

„Dnes rakovinu mám, ale zítra už ji mít nebudu. Myslím pozitivně. Brzy se uvidíme,“ napsal Don Omar na svůj Instagram společně se snímky své ruky, na které měl nemocniční náramek. Právě tento snímek prozradil o 46letém umělci, že je jeho zdraví v nebezpečí a že se se vší pravděpodobností jedná o rakovinu. Jak zmiňuje deník ThePeople, kromě fotografie a pár vět však nic dalšího neprozradil, takže zůstává velkou otázkou, jak tomu doopravdy je.

Princezna Kate popsala nečekaný vývoj jejího zdravotního stavu. Tato novinka obletěla celý svět

Příspěvek mimochodem sdílel pár hodin poté, co na svůj facebookový profil přidal video z konkurzu na druhou část turné „Back to Reggaeton“. To má odstartovat během letošního srpna v Kalifornii, ovšem zda mu to zdravotní stav umožní, nelze nyní říci. Jeho fanoušci mu však posílají sílu a zdraví a věří, že zákeřnou nemoc překoná. Na Zdravém Stravování jsme již dříve psali o typických příznacích rakoviny vaječníků.

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]