Meghan Markle prozradila tajemství své krásy. Stačí udělat pár drobných změn

Fotografie: Depositphotos

Meghan Markle se proslavila dlouho předtím, než se provdala za prince Harryho. Je především slavnou herečkou, a dokonce provozovala svůj vlastní web o životním stylu. 

Proto se mnoho lidí zajímá o její tajný recept na mladost a krásu, kterou se rozhodně může pochlubit – a to i když už má třicítku dávno za sebou a brzy bude maminkou dvou dětí. Jaké jsou její triky?

V roce 2018 odhalila Meghan Markle své tajemství svěžesti a krásy. Herečka každé ráno vypije na lačno sklenici teplé vody s citronovou šťávou. Poté si dá lehkou snídani ve formě ovesné kaše s agávovým sirupem a banány. Doporučuje následovat i tyto následující tipy.

Fotografie: Freepik

Jezte své oblíbené jídlo

Hvězda stříbrného plátna věří, že byste si neměli odpírat jídlo, které vám chutná. Koneckonců, přináší potěšení a zároveň vás rozveselí. Například Megan sama miluje tacos a rozhodně nesmí chybět při žádné významné příležitosti na jejím stole.

Fitness jako součást života

Megan Markle se pravidelně věnuje fitness, aby si udržela štíhlou postavu. Tento typ fyzické aktivity vám dodává spoustu síly a energie a je velmi prospěšný pro vaše zdraví.

Zdravé občerstvení

Mezi snídaní a obědem, stejně jako obědem a večeří, si mnoho lidí rádo dopřeje malou svačinku. A Meghan Markle není žádnou výjimkou. Je však důležité, aby takové jídlo bylo zdravé. Proto si herečka ráda dopřává třeba kousek mrkve, humus s pečivem, mandlové mléko, nebo chia puding.

Fotografie: Freepik

Pravidelné protahování

Strečink vám umožní udržovat se v dobré kondici a zachovat si štíhlou a hezkou postavu. Meghan Markle pravidelně cvičí jógu a trénuje flexibilitu.

Držení těla

Meghan Markle zdůrazňuje, že držení těla hraje klíčovou roli. K tomu má herečka celou řadu speciálních cvičení, která pravidelně provádí.

Péče o zdraví pokožky

Herečka se snaží sledovat stav své pokožky. Pro čištění pleti používá prášek z rýžových enzymů. Nezapomíná se také vždy před spaním odličovat a pravidelně také navštěvuje kosmetičku, která jí vždy doporučí vhodné produkty pro potřeby její pleti.

Zdroj: WomensHealthMag

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]