Miliony žen vděčí tomuto přírodnímu zázraku, díky kterému hubnou bez námahy a to během spánku

Fotografie: Depositphotos

Pokud vás trápí břišní tuk, pak začněte pít tento lahodný nápoj každý den před spaním. Zabraňuje hromadění, zrychluje metabolismus a posiluje organismus.  

Přebytečná kila není vždy nutné řešit drsnými dietami. Mnohem lépe vám totiž dokáží pomoci správné nápoje na bázi přírodních ingrediencí, jako je například zázvor, ocet nebo citron. Ty mimo jiné čistí tělo od toxinů, zrychlují metabolismus a působí zcela přirozeným způsobem. Jak navíc uvádí lékařka Adda Bjarnadottir, některé z nich dokonce pomáhají spalovat nahromaděný tuk i během noci.

Domácí nápoj pro hubnutí během noci

Skvělým příkladem je tato domácí směs z účinných ingrediencí, která vám pomůže odstranit veškeré kilogramy navíc a ochrání tělo před různými nemocemi. Díky kombinaci různého aroma navíc chutná skvěle a pochutná si na ní naprosto každý. Jejím nejzajímavějším přínosem je skutečnost, že pomáhá odstraňovat kilogramy během spánku, takže se každé ráno probudíte hubenější. K přípravě budete potřebovat následující:

  • 1 ks citronu,
  • hrst petrželky,
  • 1 polévkovou lžíci strouhaného zázvoru,
  • 1 čajovou lžičku octa,
  • 1 tyčinku skořice nebo 1 čajovou lžičku prášku skořice a
  • půl litru vody.

Příprava je poté již velmi jednoduchá. Všechny výše zmíněné ingredience stačí vložit do mixéru a dobře rozmixovat. Hotovou šťávu pijte každý večer před spaním, a jakmile se ráno vzbudíte, budete se cítit mnohem lépe a zdravěji. Kila během několika následujících týdnů půjdou pomalu dolů a váš imunitní systém bude silnější. Na webu ZdravéStravování jsme také psali o přírodních léčivech, která vás ochrání před zimními nástrahami.

Tento přírodní recept je klíčem ke zdravému spánku a kvalitnímu odpočinku

Další zdravotní přínosy nápoje

Jak také uvádí server Healthline, takto připravený nápoj vám pomůže zmírnit příznaky infekcí ledvin a močového měchýře, dodá vám potřebné antioxidanty, pomůže v boji s kyselinou močovou, ochrání vás před rozvojem rakoviny, zmírní stres, odstraní zápach z úst (toho docílíte i tím, že budete žvýkat listy petržele), zabrání zadržování tekutin, a navíc funguje i jako účinný čistič krve. Díky tomu také snižuje riziko krevních sraženin.

Petržel nať
Fotografie: Freepik

Celý nápoj navíc působí protizánětlivě a podporuje odstraňování přebytečné vody z těla, čímž také usnadňuje práci ledvin. Ještě před tím, než ho přidáte do svého jídelníčku, se však raději poraďte s lékařem, protože nemusí být vhodný pro každého (zejména pro jedince s vážnými nemocemi).

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]