Po mnoha měsících se princezna Kate ukázala na veřejnosti. Odhalila detaily ohledně zdravotního stavu

Fotografie: Depositphotos

Po oznámení svého boje s rakovinou nebyla princezna Kate vidět na veřejnosti. Nedávno však byla spatřena s rodinou na procházce. 

V posledních týdnech se veřejností šířily spekulace o zdravotním stavu princezny Kate, která se stáhla do ústraní a nebyla vidět na žádných oficiálních akcích. Tato situace vyvolala mnoho otázek a obav mezi jejími fanoušky a veřejností. Naše redakce se proto zaměřila na to, co se s Kate děje a jak se jí daří. Zdroje blízké královské rodině nám poskytly exkluzivní informace o tom, jak princezna tráví svůj čas a jak se vypořádává s náročnou situací.

Kate sdíleli informace

V březnu princezna Kate šokovala svět, když ve videu sdělila, že se léčí s rakovinou. Od té doby se vyhýbala veřejnosti. To se změnilo před několika dny, kdy byla spatřena na procházce s rodinou a také při samostatných pochůzkách, uvedl magazín People.

Fanoušky Kate potěšilo, že nedávno sdílela informace o pracovní skupině, kterou založila na podporu dětí mladších pěti let. Podle deníku The Sun je princezna natolik v pořádku, že může být informována o projektech, na kterých pracovala před onemocněním.

Princ William přišel s nečekaným vyjádřením o zdravotním stavu princezny Kate. Veřejnost má jasno

Kensingtonský palác však varoval před přehnanými nadějemi. „Toto nemá být vnímáno jako návrat princezny z Walesu do pracovního života,” uvedl mluvčí. Kdy se Kate vrátí ke svým veřejným povinnostem, zůstává neznámé.

Fotografie: Depositphotos

Palác se většinou nevyjadřuje k jejímu zdravotnímu stavu a ani její manžel, princ William, mnoho neprozradil. Při nedávné návštěvě souostroví Scilly však udělal výjimku. „Zeptala jsem se Williama, jak se daří jeho manželce Kate, a on mi řekl: ‚Daří se jí dobře, děkuji za optání,´” uvedla ředitelka místní nemocnice Tracy Smith pro novináře.

Smith také zmínila, že se prince Williama ptala na jejich děti a vyjádřila naději, že by mohli strávit část léta na ostrovech. William odpověděl, že by si to moc přál, a dodal, že děti mu tuto pracovní cestu „dost závidí“.

Naposledy se Kate objevila na veřejnosti pracovně v prosinci minulého roku, když se svou rodinou navštívila vánoční bohoslužbu. V lednu podstoupila plánovanou operaci břicha a podle původního oznámení se měla vrátit do práce o Velikonocích. V březnu však oznámila, že jí během pooperačních vyšetření diagnostikovali rakovinu a podstupuje preventivní chemoterapii.

Před pár dny jsme vás na našem webu ZdravéStravování informovali také o tom, že král Karel III. otevřeně přiznal to, čeho se celá veřejnost poslední týdny obávala.

Vyrůstala v rodině lékařů, takže se již od raného dětství věnuje všemu, co je spojeno se zdravím. Během své profesn... [Více o autorovi]