Jednoduchá cvičení zpevní ochablé a povislé paže

Každý jistě zná jak je nepříjemné, když se paže klepou jako rosol. Týká se to i vás? Chtěli byste se rychle zbavit ochablých paží a získat pevné, krásné, silné a sexy paže, které každého zaujmou hned na první pohled? Nemusíte kvůli tomu trávit dlouhé hodiny v posilovně nebo se trápit náročnými cviky, stačí jen provádět každý den 4 jednoduchá cvičení.

Výsledky už po pár týdnech

Chcete-li mít opravdu krásné paže, je nutno s nimi začít něco dělat. S těmito snadnými cviky docílíte krásných paží. Když k tomu navíc přidáte pravidelný pohyb a správnou výživu, výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Už po 4 týdnech budou viditelné první změny. Doporučuje se cvičit alespoň 3krát týdně, abyste svalům dopřáli také trochu relaxace. Každé cvičení provádějte po 2 sériích s 3-12 opakováními. Chcete-li rychlejší výsledky, přidejte den tréninku navíc.

Cviky s činkami na zemi

První cvičení se provádí s činkami. Lehněte si na podlahu na záda, kolena pokrčte a do každé ruky vezměte činku. Ruce natáhněte dopředu a pomalu trup zvedejte obloukem až ke kolenům. Zde vydržte několik vteřin a vraťte se zpět.

Opět si lehněte na záda, kolena pokrčte a do rukou vezměte činky. Trup dejte do pozice 45° s nohama, ruce dejte k hrudníku a postupně je zvedejte nahoru. Provádějte několik vteřin a poté si odpočiňte. Posílíte nejen paže, ale také hrudník, záda a břišní svaly.

Posílení tricepsu

Na procvičení tricepsu, vám pomůže tento cvik. Stoupněte si na šíři boků, do ruky si vezměte činku a za hlavou ji natahujte do jedné přímky. Druhou rukou si první ruku přidržujte. Ruce následně vystřídejte a proveďte několik opakování. Tento cvik je velmi oblíbený.

Boční zvedání činky

Uveďte své tělo do pozice jako na obrázku. Jednou rukou se opírejte o podložku a do druhé ruky vezměte činku. Ruku s činkou natahujte do strany, aby byla rovnoběžně s podložkou. V této rovnoběžné pozici vydržte alespoň pár sekund a pak se vraťte do výchozí polohy. Následně ruce vyměňte a pokračujte ve cvičení.

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]