Jak podle vědců vypadá ideální ženské tělo? Budete překvapení..Prototypem ženské krásy se stala Kelly Brook

Někomu se líbí hubené ženy, někomu ženy plnějších tvarů a jinému hodně kypré ženy. V podstatě na toto téma kolují různé názory a lidé se často dohadují, co je lepší nebo horší. Hubené ukazují prstem na silné, silné zase poukazují na větší spokojenost a neměnily by s hubenými. Zkrátka existuje několik táborů.

Na toto téma se zaměřili i vědci na Texaské univerzitě v Austinu a přišli s tvrzením, že majitelkou dokonalého ženského těla je herečka a modelka z Anglie Kelly Brook. Vědci srovnávali veškeré aspekty, nejen délku vlasů a tvar obličeje, ale i výšku, váhu a poměr mezi boky a pasem.

Jak vypadá dokonalé ženské tělo?

Ukázalo se, že herečka Kelly Brook je dokonalým prototypem ženské krásy. Vědci přišli s tvrzením, že je Kelly přirozeně krásná a vypadá zdravě. Což se o velmi hubených ženách nebo naopak o příliš silných ženách, říci nedá. Přílišná hubenost ani tloušťka se zdravím moc nesouvisí. Kelly nikdy nepodstoupila žádnou plastickou operaci. Vědci zdůraznili, že Kellyino tělo je dokonalé, pokud jde o definování přitažlivosti.

Atraktivita a plodnost spolu totiž souvisí. Proto je přitažlivost tak důležitá. Podle odborníků jsou muži přitahování ke stejnému typu žen – s mladistvým a zdravým vzhledem. Ve světě módy neměla Kelly zpočátku příliš nejlepší zkušenosti. Byla označována jako „baculatá“. Vědci s tím však rozhodně nesouhlasí.

Můžete mít krásné vlasy, oči, rty, muži si stejně budou nejvíce všímat vašeho těla. Ideální je, když má žena postavu přesýpacích hodin (ideální poměr mezi pasem a boky), tvary, které měla již Věstonická Venuše. Tvary, kterými se pyšnily i ženy hinduistických maleb, a také největší sexsymbol všech dob – Marylin Monroe. U nás tomu říkáme jednoduše – holka krev a mléko. Ne hubená a ne tlustá.

Obrázky: starschanges.com, closeronline.co.ukŘekněte ostatním, co si myslíte