5 minutové domácí cvičení na snížení tuku v oblasti břicha a boků

obrázek:stylesatlife.com

Úbytek hmotnosti v oblasti břicha a boků se může zdát pro mnoho žen opravdu obtížné. Z tohoto důvodů to většina z nich už před začátkem vzdá.

Uvádíme seznam cviků na problémové partie, které můžete provádět v klidu doma.

1. Zvedání boku

obrázek:gofit-stayfit.com

Lehněte si na bok, vrchní nohu dejte přes spodní a opřete se o předloktí. Zvedněte bok do vzduchu, aby tělo od kolen k ramenům tvořilo přímku. Držte pozici několik vteřin a pak se vraťte do původní pozice. Opakujte cvik desetkrát na každou stranu.

2. Burpee

obrázek:gofit-stayfit.com

Tento cvik začíná ve stoje. Nohy mějte rozkročené na šíři svých ramen. Přejděte do pozice dřepu s rukama na zem. Pak jděte (odskočte) do pozice zvýšeného prkna. Poté přejděte do pozice kliku. Vraťte se opět do pozice zvýšeného prkna, přejděte do dřepu a vyskočte do vzduchu a tleskněte nad hlavou. Opakujte cvik pětkrát, ze začátku a postupně přidávejte.

3. Zkracovačky

obrázek:gofit-stayfit.com

Ležte na zádech s ohnutými koleny, chodidla nohou mějte položená na podlaze, rozkročená na šíři boků. Ruce dejte za hlavu. Vtáhněte břicho a zvedejte vrchní část těla, tak aby vaše hlava, krk a lopatky byly zvednuté z podlahy. Držte pozici několik sekund a pomalu se vraťte do lehu. Opakujte desetkrát.

4. Most

obrázek:gofit-stayfit.com

Lehněte si na záda, ruce mějte položené podél těla a nohy ohněte v kolenou. Nohy mějte rozkročené na šíři ramen. Potom zvedněte boky od země a udržujte si rovná záda. Držte pozici několik vteřin a pak pomalu se vracejte do původní polohy. Opakujte patnáctkrát.

Tyto cviky jsou vynikající pro vaše břicho a boky. Provádějte je každý den a za pouhý měsíc uvidíte výsledky. Vaše břicho bude plošší a „madla lásky“ zmizí.

Začněte s cvičením právě teď.

Mohlo by Vás zajímat: