Získejte osobní konzultaci zdarma

Slova jako redukce váhy, hubnutí, dieta, nebo i zdravý životní styl jsou dnes velmi často a velmi hojně skloňovány. A rozhodně se není čemu divit, jelikož mnoho lidí už chce udělat přítrž tomu, aby na svém těle měli nevzhledné tukové polštáře. A mnoho lidí volí cesty, na kterých jim pomáhá odborník, a to hlavně v tom, že s nimi probere jejich stav a motivaci, a navrhne i řešení – například v podobě jídelníčku. Navíc dnes již není výjimkou ani konzultace zdarma, kterou si můžete objednat zde. A co je jejím cílem? Ukázat vám tu správnou cestu na cestě za dokonalou postavou. Ta totiž není v tom, že budete dlouhé dny hladovět. Ta cesta je v tom, že budete dodržovat stanovený jídelníček, který vám v tom pomůže.

Tuto cestu doporučují dietologové po celém světě

A ačkoliv internetové i tištěné ženské magazíny mluví stále dokola o drastických redukčních dietách celebrit, rozhodně tyto návody nejsou ty pravé. Dnes je totiž trendem zdravý životní styl, změna metabolismu, a dostatek pohybu. Ostatně sami se podívejte na novinky ze světa hubnutí, kde získáte i tipy na to, jak se dnes správně, a hlavně bezpečně hubne. Hubnutí je totiž v mnoha oblastech vědou, ale vždy má jeden základ, a to správnou, pravidelnou a pečlivě vybranou stravu. A je-li sestavená odborníkem na míru dané osobě, o to lépe.

Proč na to lidé neslyší?

Bohužel mediální masáž různými hladovějícími dietami je stále větší a větší, a lidé nedbají zdravotních rizik. Zajímá je okamžitý výsledek a to, že po pěti dnech bez jídla zhubli 4 kilogramy. Ve většině případů se ale jedná o zbytky jídla ve střevech, a úbytek svalové tkáně. A co je nejhorší? Že stejné kilogramy za pár týdnů opět naberou. Oproti tomu jídelníček dokáže změnit metabolismus těla tak, že má dostatek živin každý den, nepotřebuje nic ukládat, a tak pouze spaluje a spaluje uložené tukové zásoby. Je to pozvolná, ale dlouhodobě účinná cesta.

Obrázek: www.mediko.cz