Zhubněte natrvalo s programem F.I.T

Pro ty, kteří nevědí, co je F.I.T, ráda vysvětlím princip tohoto programu, který je léty osvědčený. Učí nejen se zdravě stravovat, ale zařadit do běžného života pohyb. Program je rozdělen celkem na 3 části: Clean9, F1 a F2. Clean9 je první fáze programu, která má za úkol vyčistit váš organismus a připravit jej na další části. Pravdou zůstává, že mnoho lidí využijí pouze tuto první část. Už při C9 je možné za 9 dní zhubnout 5kg. V této fázi však lidé málokdy ztrácí tuk, jde spíše o odpadní materiál v těle a vodu, kterou tělo zadržuje, aby mohlo lépe vyplavovat toxiny z organismu.

Clean9

První část je vhodná pouze jako detoxikace a pro ty, kteří chtějí nastartovat hubnutí a nepotřebují redukovat větší množství kilogramů. V C9 získáte mimo Aloe Vera Gelu i ostatní produkty, které zajistí tělu potřebné živiny a něco, co by asi málokdo čekal. Krejčovský metr na měření vašich partií, včetně informační brožury, která nese jasné a stručné informace – návod k programu. Celých 9 dní bude s vámi distributor v kontaktu, kdybyste cokoliv potřebovali. Již v této fázi počítejte s tím, že se doporučuje 30minutový pohyb denně – stačí rychlejší chůze.

Fáze F1

Je pokračováním na C9 v případě, že se rozhodnete jít dále. Program je na 30 dní a umožňuje další regulaci vaší hmotnosti zdravým způsobem. Nechybí ani zařazení pravidelného pohybu, kde máte na každý den rozpis cviků. V této části si pozvolna začínáte budovat nové stravovací i cvičební návyky.

Fáze F2

Navazuje na výše zmíněné fáze C9 a F1. V této části obsahující nutriční produkty s vysokým obsahem proteinů popoženete své tělo k dokonalosti. Jestliže jste doposud měli jakékoliv obavy nebo výsledky ne úplně podle svých představ, právě zde uděláte pomyslnou tečku za vším svým snažením. V každé z následující fázi se vždy postupně zvedá příjem kalorií a zátěžového cvičení. Na všechny výrobky se vztahuje záruka a vrácení peněz do 30 dní – pouze v UK je to 60 dní. I tato fáze, jako předešlá je na 30 dní. Celkem tedy C9 + F1 (30 dní) + F2 (30 dní) = 69 dní k vaší vysněné postavě a novým stravovacím návykům.

Fotografie publikována se svolením marin Photography/FreeDigitalPhotos.net