Žena po smrti malé holčičky znovu otěhotněla. První snímky z ultrazvuku jí vyrazily dech

Fotografie: Nevit Dilmen (talk) / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

Smrt vlastního dítěte je pravděpodobně tou nejhorší událostí, která může člověka potkat. Silná událost potkala i tuto maminku, kterou posléze čekalo zvláštní překvapení.  

Smrt dítěte se může výrazně podepsat na životě jeho rodičů, a to obzvláště, pokud k tomu dojde v důsledku jejich nepozornosti. To byl také případ Morgan Miller a jejího manžela, kteří přišli o svou 19měsíční dceru poté, co se utopila v sousedově bazénu. Bohužel nepomohlo ani rychlé přivolání záchranářů, kteří dělali vše pro to, aby přivedli holčičku zpět k životu.

Zdrcující smrt malé holčičky

V den, kdy se tento smutný příběh odehrál, byla matka holčičky Morgan na návštěvě u souseda. Když si však společně vychutnávali šálek čaje, žena si všimla, že její dcera nikde není, a tak rychle prošla otevřenými dveřmi na dvorek a viděla, že se topí na konci mělkého bazénu. Poté, co ji vytáhla, bohužel neprojevila žádné známky života, a tak rychle přivolala záchranáře – ti ji převezli do nemocnice, kde druhý den zemřela.

Krátce před tím, než však 19měsíční dcera zemřela, se rodiče dozvěděli, že je Morgan těhotná a čeká syna. Přestože se z těhotenství radovali, těžko mohli tuto událost po smrti prvního dítěte slavit. Srdcervoucí příběh také matka sdílela na svém instagramovém profilu, kde ukazovala sbírku šťastných videí své holčičky před tím, než se utopila. Jejich smutek však brzy zastavily nevídané fotky z ultrazvuku.

Obraz, který jim vehnal do očí slzy

Když šli rodiče na ultrazvuk, stalo se něco úžasného. „Pět dní poté, co jsme o ni přišli, jsem byla na ultrazvuku. Čelit budoucnosti bez mé dcery mi připadalo jako dýka v srdci. Doktor se mě zeptal, jestli chci 3D obraz dítěte, ale já odmítla. Přesto však provedl vyšetření, a když jsem se podívala na obrazovku, nemohla jsem uvěřit svým očím. Viděla jsem totiž nejen sladký obličej mého malinkého miminka, ale také anděla, který se nacházel vedle jeho tváře a držel jej kolem krku,” sdělila Morgan webu OnlineNytt.

prsa

V pouhých 37 letech prožila noční můru s rakovinou prsu. Nyní promluvila o prvních příznacích

Podle zdrcené matky to vypadalo, jako kdyby jejího syna držela zesnulá dcerka a šeptala mu do ucha, že je tady spolu s ním a bude jej po celý život hlídat. „Pro mě byl tento obrázek připomínkou toho, že je má holčička v duchu stále s námi a bude mého syna po zbytek života doprovázet. Připomnělo nám to s maneželem, že ti, které milujeme, nás nikdy skutečně neopustí.” Na webu ZdravéStravování.eu jsme také psali o dítěti, jehož matka ho nechala podstoupit kvůli nevzhledné nemoci laserovou operaci, za což sklidila velkou kritiku.

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]