Žena si myslela, že čeká dvojčata. Lékaři při vyšetření nakonec odhalili pravý opak

Fotografie: Depositphotos

Tato žena si zprvu myslela, že brzy přivede na svět dvojčata. Když však podstoupila přesnější vyšetření, dozvěděla se nemilou zprávu.

Těhotenství je velmi krásná věc, která se nemusí poštěstit každému. Když se proto tato matka dozvěděla, že čeká dvojčata, byla nadšením bez sebe. Společně se svým manželem tak již začali připravovat vše potřebné a nemohli se dočkat, až na svět společně přivedou své potomky. Když ovšem Britka Jade Moorea prošla podrobnějším vyšetřením, došlo dle webu Topky k šílenému odhalení, kterému nemohl uvěřit nikdo z přítomných.

Rodiče se těšili na nová dvojčata

Když se těhotná Jade vydala na první pozorování plodu, absolvovala sonografické vyšetření, kde se dozvěděla, že bude mít se vší pravděpodobností dvojčata. To jí i manželovi vlilo štěstí do očí a mohli se tak těšit na své dva nové potomky (Jade již jednou rodila, toto byla pro ní již druhá zkušenost). Ještě než se však rozhodli nakupovat potřebné věci a oznámit tuto novinku všem ostatním, zeptali se, zda je to skutečně tak.

Lékařka ji samozřejmě poslechla a nechala ji provést další vyšetření, během kterého ji ujistila, že jsou skutečně děti dvě a již za pár měsíců je bude moci přivést na světlo světa. „Ano, určitě jsou dvě. Jedno dokonce vypadalo jako kdyby bylo v trubičce, rychle se pohybovalo a krásně se třepotalo. Nikdy jsem ještě nic takového neviděla, takže se nebojte,“ sdělila lékařka natěšené Jade a jejímu manželovi. To, co se stalo pak, však nikdo nečekal.

Lékaři tvrdili, že to není možné. Unikátní případ těhotenství mladé ženy přepsal učebnice medicíny

Šílené zjištění při vyšetření

Po nějakém čase přišla těhotná matka opět do nemocnice a čekalo ji přesnější transvaginální skenování. Během toho však lékaři zjistili velmi nešťastnou novinku, a to že Jade nečekala dvě děti, ale pouze jedno. První snímek z ultrazvuku ukazoval totiž podle TheSun stolici v tlustém střevě, která vypadal téměř totožně jako plod nedaleko něj. Lékaři si proto mysleli, že se skutečně jedná o dvojčata, ale pravda byla úplně někde jinde.

@effyy299 Part 2 as requested by so many. ? #notwinsherehun #fyp #foryourpage #babytalk #ultrasoundsgonewrong #babydiaries #clinicdiaries #hereforyou #fypシ ♬ original sound – JademooreOx

„Bylo to takové spíše vtipné, ráda na to vzpomínám. Když jsem zjistila, že nebudu mít dvě miminka, ale jedno, byla jsem natěšená i tak. Horší to bude s věcmi, které jsme nakoupili, nejspíše je darujeme na charitu,“ uvedla matka během rozhovorů. Na Zdravém Stravování jsme také psali o ženě, která si nebyla jistá, zda tloustne nebo je těhotná.

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]