Zde je vše, co víme o denní dietě Meghan Markle, manželky prince Harryho

Je přirozené, že se lidé zajímají o to, co jedí a pijí celebrity. Zda drží nějaké speciální diety, a jakými pravidly se při stravování řídí. I paní módu nakonec diktují celebrity, proč by tomu mělo být jinak v případě stravování?

Připravili jsme pro vás seznam oblíbených jídel Meghan Markle, která je přes svou štíhlou postavu velká gurmánka a milovnice dobrého vína. Jak to dělá? To vám rádi prozradíme…

Dietní jídelníček Meghan Markle

  • Nastartování: teplá voda s citronem
  • Snídaně: ovesné vločky s banánem, přislazeno agávovým sirupem
  • Oběd: Salát + určitý typ bílkoviny
  • Svačina č. 1: Jablíčko s mandlovým máslem a mořskou solí
  • Svačina č. 2: Zelené smoothie
  • Večeře: Těstoviny s cuketou, parmazánem + sklenka vína

Meghan říká, že její den začíná velmi brzy – obvykle kolem 4:15, ale spíš než po šálku kávy sáhne po horké vodě s čerstvě vymačkaným citronem. Užívání horké vody s citronem je spojeno s lepším trávením a detoxikací. Po celý den pak pije dostatek vody, což je důležitý krok při hubnutí.

Celkově preferuje zdravý jídelníček, takže nechybí ovesná kaše s banánem, kterou sladí agávovým sirupem. Věří, že je lepší alternativou slazení, ale i tak je potřeba si hlídat množství a se slazením to nepřehánět.

Stejně jako Martha Stewart je i Meghan Markle velkým fanouškem zelených smoothie. Pije jednu, někdy i dvě porce za den. Zelená šťáva je pro ni přírodní zdroj energie a hledá zdravější způsoby jak se „nabít“, než je káva.

Volné dny

Nemá-li Meghan potřebu dietního režimu, vypadá její jídelníček trochu jinak. Na snídani si dá s chutí omeletu s bylinkami, sýrem a toust. K obědu pak mořské plody, sushi a hranolky, které zbožňuje. K večeři si dopřeje vydatnou a sytou polévku. K dalším oblíbeným jídlům patří například  rybí tacos, grilovaný steak s citronovou šťávou, pečené kuře, spousta mandlí – když má chuť mlsat.

Na závěr

Všechny diety mohou být skvělé, pokud jsou v souladu se zdravým přístupem. I Meghan je jen člověk, který si rád tu a tam užívá dobrého jídla a pití. Patří sem i makarony, bramborové hranolky, sýry, omáčky a samozřejmě víno. Problémem nejsou chutě a občasné „hřešení“, ale neschopnost uhlídat konzumované množství.

Obrázky: townandcountrymag.com, mirror.co.uk