Revoluční cvičení, které zná celý svět. Sedm minut denně nahradí hodiny v posilovně

Myslíte si, že cvičení je jenom dřina, která trvá dlouhé hodiny? Přesvědčíme vás o opaku. Tyto cviky způsobily doslova revoluci. To proto, že postačí pouhých 7 minut denně, během kterých dáte tělu to, jako byste byli v posilovně i několik hodin. Najednou zjistíte, že cvičit není až tak náročném, protože sedm minut denně má během svého denního rozvrhu každý.

Cviky jsou maximálně jednoduché

Toto cvičení zaujme nejenom svým pozitivním efektem v krátkém čase. Zaujme také to, že není nijak složité. Jde o cviky, u kterých v podstatě nepotřebujete žádné zvláštní pomůcky a velmi snadno je zvládnete vykonávat i doma. Opět jde o důvody k tomu, že můžete začít i vy.

Cvičit správně je snadné

Jak jednotlivé cviky vypadají a jak jsou správně prováděny, to se dozvíte na instruktážním videu níže, a tak je zbytečné ho zde rozebírat. Místo toho se raději podíváme na to, jak by měl vypadat samotný průběh cvičení. Důležité je, abyste se po celých 7 minut dokázali udržet v tempu. Proto je třeba dodržovat pravidlo třiceti vteřin. To říká, že budete 20 vteřin vykonávat konkrétní cvik a potom máte 10 sekund na to, abyste si odpočinuli. Potom následuje další cvičení, opět ve stejném tempu.

Co tato metoda přinese?

Myslíte si, že 7 minut denně nepřinese nic? Již nyní vám můžete říci, že se mýlíte. Tato metoda přinese mnoho. Při cvičení je totiž důležitá pravidelnost, a tak je lepší na sobě makat každý den 7 minut denně než jít jednou týdně na pár hodin do posilovny. A protože jde o takzvané kardio, tak primárním účelem bude redukce váhy. Snížíte tak svou hmotnost a docílíte lepší postavy.

Tím ale výhody nekončí. Také nelze zapomenout na to, že se se dostanete do formy, stejně jako zlepšíte své zdraví. Hlavně pokud jde o množství tuku nebo cholesterolu, ale i pokud jde o zdraví orgánů, jako třeba plíce nebo srdce. Chcete začít? Podívejte se na video, kterých 7 cviků jen třeba pravidelně opakovat.

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]