Řebříček, meduňka a rozinky jsou tím nejlepším pro vyčištění krevních cév

Proč je vyčištění krevních cév tolik důležité? Jelikož díky němu dojde k optimalizaci krevního tlaku i snížení rizika ucpání vlivem sraženin. Ve své podstatě tam říkáme, že příliš zanesené cévy mohou člověka přímo ohrožovat na životě.  Pokud toto nechcete riskovat, podívejte se, jaké potraviny vaše cévy nejlépe vyčistí. A jsou zcela běžné.

Řebříček

Ten je ideální hlavně na posílení stěn krevních cév. Potřebovat budete asi 15 gramů sušeného řebříčku, který nasekáte a zalijete 200 mililitry vody. Vše přivedete k varu a asi 10 minut vaříte. Potom sundejte ze sporáku a nechte pomalu, při pokojové teplotě chladnout. Následně přefiltrujte přes plátno a vznikne vám silný odvar, který doporučujeme užívat v množství zhruba tří lžic denně.

Meduňka

I ta může být dobrou volbou na vyčištění krevních cév. Dále dokáže eliminovat výskyt možných křečí, stejně jako zlepšuje funkce mozku a optimalizuje projevy hypertenze. Stačí, když vezmete vrchovatou lžíci sušené meduňky, kterou zalijete 200 mililitry horké vody. Následně nechte louhovat a máte k dispozici silný čaj, který doporučujeme pít v průběhu celého dne, na který je toto množství zcela optimální.

Rozinky

Milujete jejich chuť? Tak nyní už víte, že jsou skvělé nejenom na vyčištění krevních cév, jelikož jejich kladem je o zvyšování hladiny hemoglobinu a posílení tkání. A příprava? Stačí vzít dvě lžičky rozinek, zalít je trochou horké vody a takto nechat přes noc. Ráno rozinky snězte a danou vodu vypijte. Opakujte každý den.

Sušené ovoce

Nyní tu máme recept s využitím sušeného ovoce všeho druhu. I to je vhodná kombinace na vyčištění krevních cév. Potřebovat budete rozinky, meruňky, švestky, fíky a šípky. Vše vložte do hrnce a zalijte vodou tak, aby bylo veškeré ovoce potopeno. Takto ho nechte namočené přes noc. Ráno vložte vše do mixéru a vytvořte přírodní a silný lék, jehož je vhodné užívat jednu vrchovatou polévkovou lžíci třikrát denně, nejlépe asi 30 minut před jídlem. Takto připravenou směs lze pár dní bez problémů uchovávat v lednici.

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]