Proteinové polévky – pro štíhlou linii a budování svalstva

V dnešním článku si prozradíme něco o proteinových polévkách, které jsou jedním z mnoha výrobků od MYPROTEIN. Vlastně úplně můj první protein, který jsem od nich měla, lépe řečeno Diet protein byl jeden z těch, který mi skutečně sedl. Proto jsem se zaměřila i na další jejich výrobky a jedním z nich jsou i polévky. Samozřejmě, že tyto si užijí především sportovci, ale to neznamená, že je nemohou konzumovat i NEsportovci.

Nouzovka i pochoutka v jednom

Proteinové polévky jsou svým poměrně vysokým obsahem bílkovin ideální, jako rychlá nouzovka na cestách nebo pokud nemáte čas na vaření. Obsahují syrovátkový koncentrát a izolát + sojový izolát. Pouze stačí rozmíchat v horké vodě, nechat chvíli odstát a polévka je na světě. Jsou baleny po dvaceti sáčcích a nabídne ty nejlepší výživové hodnoty, které byste od instantní polévky snad ani nečekali. Co vím, mají zatím na výběr čtyři příchutě: Thajské kari, kuřecí, hovězí a rajskou.

Pomáhá s hubnutím

Polévka zasytí, chutná dobře, lehce se rozpouští, je krémové konzistence. Jako náhrada jídla plně poslouží i těm, kteří se snaží zredukovat svou tělesnou hmotnost. Jedna porce obsahuje 22g bílkovin a pouze 2g tuku. Proteinové polévky jsou oblíbené jako polední, ale i večerní jídlo. Samozřejmě je možné pokud máme čas vylepšit jí určitým druhem zeleniny a kořením. Výrobek je určen pro regeneraci a růst svalové hmoty. Doporučeno je nepřekračovat jednu až dvě dávky za den. Oblíbené jsou také u lidí, kteří se snaží zredukovat svou tělesnou hmotnost prostřednictvím proteinové diety. Uvítají je také ti, kteří pracují v chladném počasí venku a mimo to, že zahřeje, dodá i potřebnou energii.

Fotografie publikována se svolením tiramisustudio Photography/FreeDigitalPhotos.net