Při ultrazvukovém vyšetření lékaři mysleli, že se přístroj pokazil. Něco takového viděli poprvé v životě

Fotografie: Depositphotos

Zapomenutá antikoncepce může vést k neočekávaným událostem, jak to zažila žena, která užívala antikoncepci pravidelně po deset let. 

Nicole, která po desetiletí užívala antikoncepční pilulky pravidelně, dodržovala léčbu pečlivě, ale i přesto se jednou dozvěděla, že je těhotná. Tento neočekávaný obrat událostí ji i jejího partnera Chrise zasáhl jako blesk z čistého nebe. Co začalo jako rutinní denní úkon, se náhle proměnilo v překvapivou kapitolu, která otevřela novou etapu v jejich životě. Příběh, o kterém informoval deník OnlineNytt ukazuje, že i přes opatrný přístup k antikoncepci se mohou dít věci, které zcela mění pohled na budoucnost a odkrývají nečekané možnosti a výzvy.

Rozhodla se udělat si test

Zapomenutá antikoncepce může vzbudit paniku u mnoha žen. Život je plný různých událostí a povinností, a někdy se prostě stane, že se tato malá tableta zapomene. A právě to se stalo třicetileté Nicole, která užívala antikoncepci pravidelně po dobu 10 let. Když jí a jejímu partnerovi Chrisovi lékaři oznámili, že je těhotná, byl to pro ně obrovský šok.

Nicola si neuvědomila, že by mohla být těhotná, dokud nezačala pociťovat silné ranní nevolnosti. Rozhodla se udělat si test, jen aby si ověřila, že těhotná není. Překvapivě však test ukázal opak – po 10 letech užívání antikoncepce byla skutečně těhotná.

Lékaři tvrdili, že to není možné. Unikátní případ těhotenství mladé ženy přepsal učebnice medicíny

Překvapení ještě nekončí

O pět týdnů později se rozhodli pro časný ultrazvuk, a co zjistili, bylo ještě větším šokem. Lékaři odhalili, že nečekají jen jedno dítě, ale hned tři! Dne 27. prosince se Nicola a Chris stali pyšnými rodiči trojčat – dvou chlapců a jedné dívky: Joshua James, Oliver George a Mila Rose. Malí novorozenci vážili přes 1,8 kg a byli v naprostém pořádku.

I přes dramatickou změnu, kterou přineslo zjištění, že čekáme trojčata, bychom je za nic na světě nevyměnili,” cituje Nicole deník DailyMail. I přes původní šok jsou nyní šťastnými a hrdými rodiči tří nádherných dětí. O dalším zvláštním těhotenství jsme také psali na ZdravémStravování – žena čekající dvojčata znovu otěhotněla.

Vyrůstala v rodině lékařů, takže se již od raného dětství věnuje všemu, co je spojeno se zdravím. Během své profesn... [Více o autorovi]