Pomocí vodní lázně se solí odstraníte z těla toxické látky

Pokud potřebujete vyčistit neboli detoxikovat své tělo, je tato lázeň nohou zaručeně tou nejlepší možnou volbou. Nejenom, že z těla odstraníte vše, co v něm nemá být a díky tomu se budete cítit podstatně lépe. Nezapomínejme také na to, že díky zbarvení vody snadno zjistíte, co s vaším tělem nebylo nebo není v pořádku.

Příprava je snadná

Jak si danou lázeň nohou vytvořit? Je to jednodušší, než si vůbec myslíte. Základem jsou 3 až 4 litry vody, která by měla mít teplotu 40 stupňů Celsia. Když máte tekutinu připravenou, nasypete do ní jeden šálek mořské soli. Tu promícháte, aby se rozpustila. Jakmile se tak stane, je vaše lázeň připravena a můžete jo použít.

Namočte své nohy

Použití této jednoduché detoxikační lázně je velmi snadné. Stačí si ji připravit vždy večer, kdy do ní následně ponoříte nohy – zhruba po kotníky, na dobu 30 minut. Takto opakujte nikoliv každý den, ale třikrát do týdne. Ideální je takto pokračovat po dobu tří týdnů, díky čemuž tělo snadno zbavíte toho, co v něm nemá být.

Barva vody leccos naznačí

Po té, co budete mít nohy v lázni půl hodiny, může dojít k tomu, že se barva vody začne zvláštně zbarvovat. To berte jako něco přirozeného. Voda se barví proto, že jsou z vašeho těla vytahovány látky, které zde nemají být. A podle barvy zjistíte, s čím konkrétně máte problémy. Čím je daná barva intenzivnější, tím větší problémy můžete mít. Když se voda barvit přestane, funguje vaše tělo tak jak má.

Pokud bude barva vody citronově žlutá, tak to naznačuje problémy s ledvinami a s močovým měchýřem. Oranžová může ukazovat na revmatismus, nebo dokonce dnu. Když barva vody spíše hnědne, je dobré vědět, že to naznačuje problémy s játry. Poměrně netradiční zelení zbarvení ukazuje na problémy se žlučí srdcem nebo zažíváním a barva modrá je příznakem cukrovky, nebo také těžkých kovů ve vašem těle.Řekněte ostatním, co si myslíte