Parazité ve vašem těle nemají co dělat. Pro zdravý organismus musíte změnit několik věcí

Fotografie: Freepik

Je extrémně obtížné diagnostikovat, že jsou v lidském těle přítomni parazité, protože v důsledku evoluce se jejich míra přežití významně zvýšila. Jediným způsobem, jak přelstít škodlivé mikroby, je správní příprava a integrovaný přístup k detoxikaci těla. Pokud chcete na parazity zapomenout, doporučujeme vám seznámit se se souborem opatření k dosažení požadovaného výsledku.

Vytvořte pro parazity nepříznivé prostředí

Parazité se usazují pouze v oslabeném organismu. V rizikové skupině jsou to především lidé se sníženou imunitou, s onkologickými onemocněními a podstupující transplantaci orgánů. Ve střevech může žít hned několik druhů parazitů, kteří se chrání pomocí tzv. skafandru, který se skládá z bílkovin a polysacharidů.

Tento obal umožňuje patogenním mikroorganismům chránit se před imunitním systémem a léky. Jakýkoli zánět ve střevech stimuluje růst počtu parazitů a výskytu dalších onemocnění. Aby se omezil růst mikrobů a zabránilo se této situaci, doporučuje se dodržovat následující pravidla. Když se jimi budete řídit, nemáte se čeho obávat a váš organismus bude vždy v bezpečí.

Fotografie: Freepik

Základní pravidla pro pevné zdraví

Pro zdravý organismus bez parazitů musíte pár věcí změnit. Vyřaďte ze stravy cukr a sladké ovoce. Je to právě cukr, který parazité používají jako hlavní zdroj energie, aniž by pro ně bylo těžké přežít. Přejděte na vyváženou stravu, což ve zkratce znamená konzumovat:

  • bílkovinné produkty bez průmyslového zpracování, koření, byliny, cibuli a česnek,
  • zeleninu v jakékoli formě, kokosový olej, slunečnicová semínka a dýně,
  • potraviny bohaté na vlákninu,
  • mléčné výrobky obsahující laktózu a obiloviny obsahující lepek by měly být dočasně vyloučeny ze stravy.

Dalším důležitým pravidlem je začlenění činností k posílení imunitního systému. Do toho můžeme zařadit hluboké dýchání, pravidelné cvičení, světelnou terapii apod.

Posledním důležitým prvkem, je zbavit se zácpy. Je důležité to udělat před samotnou léčbou, protože smrt parazitů situaci jen zhorší a nebudou z těla normálně vylučováni.

Fotografie: Freepik

Bylinná medicína jako účinný způsob boje proti parazitům

Moderní fytopreparáty vám umožňují zbavit se nejen různých druhů parazitů, ale i škodlivých bakterií, virů a hub. Léčba je velmi účinná, ale neměly by ji podstoupit ženy během těhotenství a kojení.

Před zahájením léčby je také důležité, abyste se pravidelně vyprazdňovali, a to alespoň jednou denně. Nezapomeňte se vždy poradit s lékařem a léčbu provádět pod jeho dohledem.

Když parazité zemřou, mohou se často objevit bolesti hlavy, únava a nadýmání. Pokud máte příznaky, jako je nevolnost a zvracení, měli byste snížit dávku léků nebo vynechat den léčby. Mezi nejúčinnější antiparazitika, se kterými si můžete vyčistit organismus, patří L-glutaminový prášek, lékořice, kluzká kůra jilmu a aloe.

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]