Ovocný detoxikační nápoj pročistí a pomůže s hubnutím

Pročistit jednou za čas svoje tělo je na místě. A jak na to? Pomůže vám tento ovocný detoxikační nápoj. Připravíte ho jen ze 4 zcela běžných ingrediencí, které však mají až neuvěřitelnou sílu. Pokud budete toto smoothie pít pravidelně, už za krátkou dobu jasně pocítíte první rozdíly. V čem konkrétně?

Co tento detoxikační nápoj dokáže?

Je toho opravdu mnoho. V první řadě dokáže dobře pročistit vaše střeva, stejně jako celé tělo. Odstraní volné radikály, parazity, toxiny a mnoho dalších látek. Dále doplníte vitamíny a minerály, zlepšíte metabolismus a podpoříte také fungování svého organismu. Zapomínat nelze ani na tolik potřebné posílení imunity. Vhod přijde i to, že díky pravidelné konzumaci můžete podpořit svůj dietní režim, a tak hubnout rychleji a efektivněji. To vše jsou klady, které musíte vyzkoušet.

Potřeba jsou jenom 4 ingredience

I když se tento detoxikační nápoj její jako skutečný zázrak, jeho unikátem je to, že jsou potřeba jenom 4 běžné ingredience. Jaké to jsou?

  • 2 větší jablka
  • 1 hruška
  • 1 banán
  • ½ citrónu

Přípravu zvládnete jednoduše

Co na detoxikační nápoj potřebujete, to již víte. A nyní se podíváme také na to, jak si ho připravit. Ani to není absolutně nic náročného. Stačí jednotlivé ingredience jenom nakrájet na menší kousky a dát je do mixéru. Ten zapněte naplno, dokud se nevytvoří dokonalé smoothie. Pokud by byla konzistence příliš hustá, je možné naředit trochou vody.

Pijte každé ráno

Kdy a jak užívat? Nejlépe každý den, hned ráno po probuzení, na lačno před snídaní. Pokud to zvládnete, vypijte celý nápoj, co jste si z daných ingrediencí udělali. Pokud to není ve vašich silách, dejte si alespoň polovinu a zbytek vypijte v průběhu celého dne. Díky tomu dodáte do těla všechny potřební látky, které mají pozitivní vliv na váš organismus. Když budete toto pití pít pravidelně, budete na sobě brzy pozorovat, jak se vaše tělo mění k nepoznání.