Med a česnek na lačný žaludek udělá s tělem zázraky

Když se smíchá med s česnekem, vznikne unikátní kombinace, které prospěje zdraví lidského těla. Stačí pravidelně užívat a fungování vašeho těla se změní k nepoznání. Tato kombinace vytvoří unikátní přírodní lék, který pomáhá jak při problémech, tak dokáže dobře působit i jako dobrá prevence. Stačí užívat denně.

Jak na to?

Máte med i česnek? Pokud ano, vytvořte si jednoduchý sirup. Na ten budete potřebovat jednu polévkovou lžíci medu a 3 stroužky česneku, které prolisujete a smícháte s medem. Potom stačí užívat každý den dvě čajové lžičky tohoto sirupu. Nejlépe hned ráno, na lačný žaludek, ihned po probuzení. Tato kombinace je skvělou prevencí. Ideální je, když si každý den připravíte vždy čerstvou směs, jelikož jedině tak naplno využijete veškerou sílu, kterou vám dokáže nabídnout.

Pokud už ale nemocí trpíte a chcete podpořit její léčbu, přidejte k medu a česneku ještě 2 chilli papričky, lžíci zázvoru a šťávu z jednoho citronu. Vznikne opravdu silná směs, kterou rozmíchejte ve sklenici vody a potom vypijte. Je to síla, ale uvidíte, že druhý den se budete cítit o poznání lépe. Nachlazení bude pryč a vaše imunita bude fungovat, jak má.

Co vše česnek a med dohromady dokážou?

Jak si vše připravit a užívat, to již víte. A co vám to přinese kromě toho, že podpoříte imunitu a zatočíte s nachlazením? Tato kombinace dokáže třeba zabránit ateroskleróze, umí pozitivně ovlivňovat chod srdce a předcházet jeho problémům, stejně jako dokáže pomoci snižovat jak vysoký krevní tlak, tak umí snižovat i vysoký cholesterol – ten špatný.

Dále nelze zapomínat ani na to, že med s česnekem umí dobře léčit sennou rýmu a drobné alergické reakce, pomáhají trávení a eliminují průjmy, stejně jako dokážou řešit různé plísňové a bakteriální infekce uvnitř i na povrchu našeho těla. Tato kombinace je též doporučována mužům se zvětšenou prostatou, ale i lidem kteří mají diabetes.