Stop vysokému cholesterolu: Štiplavý domácí lék vypálí z těla všechny choroby již do 2 dnů

Fotografie: N509FZ / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Česnek v kombinaci s jablečným octem a medem vytváří jedinečnou směs, která vám pomůže vyléčit řadu nemocí a podpořit obranyschopnost imunitního systému.

Tento jedinečný nápoj z česneku, jablečného octa a medu je tradičním lékem proti nachlazení, artritidě, vysokému krevnímu tlaku, různým infekcím a také závažnějším problémům, jako je například impotence, astma, neplodnost, artritida, a dokonce i rakovina. Stačí ho zařadit do svého pravidelného jídelníčku a pozitivní změny na sobě pocítíte již během několika dní. Jeho výrazné aroma však samozřejmě nemusí být pro každého, říká doktorka Kim Chin.

Jedinečný přírodní lék pro lepší zdraví

Tradiční nápoj z česneku, jablečného octa a medu je také velmi dobrý na snižování špatného cholesterolu v krvi a posílení imunitního systému – některé studie dokonce potvrdily, že kombinace těchto tří přírodních složek může být také dobrou podporou při léčbě mnoha typů rakoviny. Abyste získali co nejlepší výsledky, je vhodné konzumovat ho po ránu na lačný žaludek. V takovém případě se skvěle osvědčil zejména při snižování vysokého krevního tlaku a také právě cholesterolu (pozitivní účinky se projeví obvykle po 2 týdnech konzumace nápoje).

Konzumace tohoto nápoje samozřejmě není pro každého, neboť má poměrně výraznou vůni a chuť. Stejně tak by se mu raději měli vyhýbat pacienti, kteří užívají silné léky nebo trpí vážným onemocněním. Pokud však budete mít od svého lékaře zelenou, můžete se vrhnout do jeho přípravy – veškeré ingredience pravděpodobně již máte u sebe v kuchyni. Kromě toho se jedná o zcela přírodní léčivo, které lze užívat naprosto každý den. Budete potřebovat následující potraviny:

  • 10 stroužků česneku,
  • 1 šálek jablečného octa,
  • 1 šálek organického nepasterizovaného medu.
Fotografie: Pixabay

Česnekový čaj: Dosud nejefektivnější známý přírodní elixír na regulaci cholesterolu a krevního tlaku

Příprava je poté již velmi jednoduchá. Všechny ingredience mixujte v mixéru, dokud nezískáte jednotnou směs. Tu poté přelijte do vhodné nádoby, uložte do ledničky a následně ji můžete začít konzumovat – nejlépe 2 polévkové lžíce ihned ráno nalačno, jakmile se probudíte. Lék spotřebujte nejlépe do 5 dnů po jeho přípravě, protože po této době klesá jeho síla a léčivé účinky. Pokud by vám nechutnal, můžete ho ještě smíchat s hrnkem oblíbené čerstvé šťávy nebo vody.

Zdroj: Healthline

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]