Jednoduchá koupel pro efektivní očistu celého těla od toxických látek

Fotografie: Depositphotos

Vaše tělo je neustále vystavováno stresu, a proto je důležité, abyste mu dopřáli sem tam kvalitní očisty. Tato horká lázeň vám s tím skvěle pomůže.

Neustálý stres a napětí, špatná strava a jiné návyky nezdravého životního stylu mohou vést k hromadění nebezpečných toxinů ve vašem těle, které mohou mít velmi negativní důsledky na vaše zdraví. S jejich odstraněním vám však dokáže účinně pomoci tato přírodní horká lázeň. Více prozradila lékařka Dominique Fontaine.

Horká lázeň pro léčbu mnoha problémů

Abyste své tělo zbavili všech nečistot, toxinů a chemických sloučenin z těla, získali dostatek potřebné energie a obnovili regeneraci všech buněk a orgánů, dopřejte si jednou za čas tuto účinnou horkou lázeň. Její tajemství spočívá především ve zvolených ingrediencí, které budete potřebovat pro její přípravu. Mezi ty patří:

  • 1 polévková lžíce jablečného octa
  • 1 šálek epsomské soli
  • 2-3 větvičky rozmarýnu nebo několik kapek rozmarýnového esenciálního oleje
  • 3-5 kapek skořicového esenciálního oleje
  • 3-5 kapek levandulového esenciálního oleje

Samotná příprava je již naprosto jednoduchá. Napusťte si vanu vroucí vodou, přidejte do ní všechny ingredience a dobře je promíchejte, aby se zcela rozpustili. Do připravené koupele se následně ponořte na minimálně 20 minut a během této doby se nadechujte nosem a vydechujte ústy. V důsledku takto provedené relaxace se celé vaše tělo příjemně uvolní a vy dosáhnete celkové očisty svého těla.

Fotografie: Pixabay

Výhody epsomské soli

Základním pilířem této léčivé koupele je především Epsomská sůl. Ta pomáhá dostat do těla především důležité minerály, které jsou nezbytné ke zdravé funkci organismu a prosperující funkci mozku. Kromě toho však také krátkodobě snižuje stres, zklidňuje svaly, zabraňuje tvorbě krevních sraženin, zkrášluje pleť a vlasy a pomáhá detoxikovat organismus.

Zdroj: Healthline, Healthline

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]