Hliníková fólie je nenahraditelným pomocníkem při péči o nohy. Vyzkoušejte netradiční zábal

Fotografie: Freepik

Zabalte nohy do hliníkové fólie a sledujte změny, které nastanou. Je přítomná snad v každé domácnosti a přitom ji můžete využít při péči o své nohy. Vyzkoušejte to a uvidíte sami.

Věděli jste, že hliníková fólie je v domácnosti skvělá nejen během vaření nebo pečení. Kromě toho ji totiž můžete využít také k léčbě a řešení některých zdravotních problémů. Dnes se podíváme na některé situace, během kterých ji můžete efektivně využít a zbavit se bolesti a potíží domácím a přirozeným způsobem.

Fotografie: Freepik

Bolesti kloubů, nespavost a únava

Alobal je skvělou odpovědí na bolesti kloubů. Tento postup se provádí před spaním. Omotejte hliníkovou fólii přes bolestivé místo, trochu ji zatlačte obvazem a nechte přes noc. Tento postup opakujte po dobu 10 až 12 dnů a poté si dejte pauzu po dobu dvou týdnů. Následně můžete postup opakovat, pokud na poprvé nezabere úplně dokonale a budete mít stále nějaké problémy.

V případě únavy a nespavosti můžete také dobře, snadno a rychle využít alobal. Utrhněte nebo uřízněte několik listů hliníkové fólie a nechte je v ledničce asi dvě až čtyři hodiny. Poté si je položte na obličej, zejména na tváře a víčka. Po chvíli si zaručeně všimnete, že se vaše svaly v celém těle začnou uvolňovat a po odstranění fólie zaznamenáte pozitivní změny. Problémy s nespavostí a únavou budou vyřešeny díky tomuto jednoduchému triku.

Fotografie: Freepik

Fantomová bolest a teplota

Fantomové bolesti jsou bolesti, u nichž neexistuje vysvětlení, proč nebo odkud pocházejí. Omotejte postiženou oblasti hliníkovou fólií a zatlačte obvazem. Nechte to působit, dokud bolest nezmizí nebo dokud neuvidíte zlepšení. Můžete alobal přesouvat na různá místa a zkoušet, kde tento způsob bude fungovat. Uvidíte, že dříve nebo později zaručeně zabere.

Alobal je mimořádně účinný proti chřipce a nachlazení. Omotejte si nohy 5 až 7 vrstvami alobalu a nechte působit jednu hodinu. Poté alobal sundejte. Poté nohy znovu omotejte, ale novými fóliemi a nechte to působit znovu po dobu jedné hodiny. Vaše horečka by měla být pryč a budete se léčit mnohem rychleji. Pokud máte vážné potíže nebo silnou bolest, doporučujeme vyhledat radu svého lékaře.

Zdroj: Tips-And-Tricks

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]