Detoxikační lázeň ze soli vyčistí vaše tělo a prospěje svalům

Vyčistit tělo nemusíme jenom ovocem a zeleninou. Pomůže i speciální detoxikační lázeň. Na ni postačí pouze sůl. Když je to ta pravá, ve správném množství, snadno docílíte toho, že se budete opět cítit jako znovuzrození. Podívejme se společně na to, jak detoxikační koupel připravit i na to, co vám přinese.

Co vše tato detoxikační lázeň dokáže?

Stačí ji vyzkoušet a budete doslova zírat, co vše dokáže s vaším tělem udělat. Díky ní se vám povede odstranit nebezpečné toxiny z těla, díky čemuž bude mnohem lépe fungovat. Dále nelze zapomenout také na to, že se vám podaří eliminovat různé záněty, podaří se vám zlepšit funkci svalů, nebo celkově stimulovat nervový systém a funkci nervů.

Dále prospějete také svému krevnímu oběhu a zlepšíte a také zvýšíte průtok krve ve vašem těle. Též prospějete svému mozku a zlepšíte i stav vašich kloubů. Toto všechno ještě doplníte lepším okysličením svého těla. Je tedy jasné, že detoxikační lázeň byste si neměli nechat ujít.

Dále nelze opomenout ani na to, že tato lázeň dobře léčí modřiny nebo otoky, pomáhá také zmírnit záněty, ale dokonce bojuje i proti plísním nehtů. Zajistí také správnou minerální rovnováhu ve vašem těle. Též uleví od výrazných a chronických bolestí.

Jak na její přípravu?

Rozhodně vás překvapí jednoduchost. Základem je pouze teplá voda a potom speciální sůl Epsom, kterou dnes běžně koupíte. Důležité je zvolit její správné množství. U dětí se doporučuje rozmíchat ve vodě asi půl šálku soli. U jedinců do padesáti kilo by měl být použitý zhruba jeden šálek. U dospělých do 75 kg by se mělo použít 1,5 šálku a u jedinců vážících do sta kilo hned dva šálky.

Jakmile je detoxikační lázeň hotová, už si do ní můžete vlézt. Ideální je, aby bylo vaše tělo, pokud možno celé ponořené. Ležet v této lázni je vhodné 40 minut. V první fázi totiž z těla odstraníte toxiny, zatímco v té druhé tělo absorbuje minerály a další důležité látky, které sůl Epsom přináší.