Chytrá zahrada ve vaší kuchyni

Pokud vás mate nadpis tak ne nejedená se o chytrou kuchyni v zahradě, ale skutečně o zahrádku, která vykvete přímo ve vaší kuchyni. Pokud jste ještě neslyšeli o výrobcích SMART GARDEN, pak čtěte dále.

SMART GARDEN – chytrá zahrada

Není žádnou novinkou, že mnoho lidí rádo pěstuje bylinky ať už na zahrádce nebo za oknem. Mít takovou svou malou zahrádku je bezesporu výhodné. Bylinky používáme jednak k dochucování jídel, ale také k léčebným účelům. Pochutnat si na bylinkovém čaji z vlastní zahrádky je určitě príma. Výrobky SMART GARDEN – chytrá zahrada, jsou vymazlené v tom, že poskytují rostlinkám potřebné světlo, teplo i závlahu. Díky tomuto zařízení můžete ve své kuchyni vypěstovat během 6 až 8 týdnů chutné bylinky, saláty či jedlé květiny a bez použití chemie. Velikost zahrádky si zvolíte sami. Může se jednat o zařízení, pro tři rostlinky, ale také sestava, přes celou stěnu. Mimo to, že si pochutnáte na rostlinkách z vaší kuchyňské zahrádky, ještě ozdobíte zelení interiér. Což určitě přispěje i k pozitivní náladě. Jakákoliv květena vždy působila na lidi blahodárným dojem.

Pro koho je chytrá zahrádka vhodná

Chytrá zahrada je vhodná pro každého, kdo používá v kuchyni vlastní výpěstky a holduje zdravému životnímuzahrada v kuchyni stylu. Vůbec nevadí, pokud máte i vlastní zahrádku, kde pěstujete nejen okrasné kytky, ale i bylinky, zeleninu, saláty a ovoce. Sluníčko je zkrátka sluníčko a pobyt na čerstvém vzduchu prospěje nejen rostlinám, ale i vám.

Během zimního období, ale většinu truhlíků stejně zazimujeme nebo umístíme do tepla. Nejčastěji se umisťují truhlíky na okenní parapet, kde mají rostlinky teplo i světlo. Přesto se mnohým nedaří v tomto období pěstovat bylinky tak, jak by si přáli. S chytrou zahrádkou, kde budou mít rostlinky dostatek tepla, světla i závlahy si můžete čerstvý salát dopřát i v prosinci.

Obrázek: edra.org, cdmdistribution.com