Jennifer Lopez nedá dopustit na své stravovací návyky. Díky nim by jí 53 let tipoval málokdo

Fotografie: Depositphotos

Není žádným tajemstvím, že Jennifer Lopez je i ve svých 53 letech v úžasné formě. Vděčí za to cvičení a stravovacím návykům.

Při pohledu na Jennifer Lopez by málokdo věřil, že tato herečka a zpěvačka má padesátku již pár let za sebou. Jennifer Lopez je známá také tím, že na sobě denně tvrdě pracuje a její cvičební tempo je skutečně náročné. Mimo to však nedá dopustit na zdravou a vyváženou stravu a dostatečný pitný režim. Toto je 8 návyků, které si osvojila a již léta se jimi řídí.

Svůj den začíná zdravým smoothie

Jennifer Lopez uvedla přesný recept na smoothie, které si denně připravuje k snídani:

  • 1 odměrka BodyLab TastyShake (proteinový nápoj v prášku),
  • 3/4 šálku jahod,
  • 1/4 šálku borůvek,
  • 1/4 šálku malin,
  • 1/4 šálku řeckého jogurtu,
  • 1/4 lžičky skořice,
  • 1/4 lžíce medu,
  • 1/4 lžičky čerstvé citronové šťávy,
  • 1/4 šálku kostek ledu.

Pije opravdu hodně vody

Dodd Romero, jeden z jejích osobních trenérů, se podělil o to, že Jennifer pije hodně vody, aby při svém náročném režimu zabránila dehydrataci. Denně vypije minimálně sedm sklenic, tedy asi dva litry. Každé ráno začíná sklenicí vody s citronem.

Hlídá si přísun bílkovin

Zpěvačka jí hodně bílkovin, mezi něž patří vaječné bílky, krůtí bílé maso, kuřecí prsa, hovězí maso a ryby. Maso však jí pouze třikrát až čtyřikrát týdně. Po zbytek týdne získává bílkoviny hlavně z rostlinných zdrojů, včetně ořechů, kterých sní hrst denně.

Na talíři nikdy nesmí chybět zelenina

Jennifer Lopez jí ke každému jídlu hodně zeleniny, případně ovoce. Její oblíbenou zeleninou je kapusta, brokolice a špenát. Naopak se vyhýbá zelenině, jako je mrkev a kukuřice, jež obsahuje více přirozeně se vyskytujícího cukru.

Když je to potřeba, je na sebe přísná

Jennifer Lopez umí zabrat, když je to zapotřebí. Před důležitým vystoupením zpřísní cvičební režim i stravu. Například před vystoupením na Super Bowlu v roce 2021 ze svého jídelníčku zcela vyřadila sacharidy a cukr. 

Její lednice je vždy plná zdravých potravin

V její ledničce najdete perlivou vodu, ovoce a zeleninu, například jahody, i když Jennifer Lopez na ovoce moc není. Vždycky je tam také zelenina, jako je špenát, okurka a celer, ze které si může připravit zelený džus. Nechybí ani vejce a krůtí maso.

zdravé jídlo
Fotografie: Pexels

Miluje ryby, ale nesnáší lososa

Její kuchař se svěřil, že když vaří lososa, musí pro Jennifer vždycky udělat okouna, platýse nebo tresku, protože herečka nemá strukturu a chuť lososa ráda.

Občas se umí rozmazlit

I když se denně stravuje zdravě, pochutiny si také zcela neodpírá. Její nejoblíbenější sladkostí jsou sušenky. Tvrdí, že když se stravujete zdravě, občasná nezdravá pochoutka neuškodí.

Zdroj: Eatthis

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]