Zpevněte frustrující ochablé paže. Povislá kůže bude dávnou minulostí a kamarádky budou jen tiše závidět

Fotografie: Depositphotos

Nehezky plandající povislá kůže na pažích trápí většinu žen. Máme pro vás 4 jednoduché cviky, díky kterým budete mít skvěle vysoustružené paže.

Jednou z částí našeho těla, na které se začíná projevovat stárnutí a kvůli které se mnoho žen cítí nesvá, jsou horní končetiny. I když máme ideální tělesnou hmotnost, ochablost kůže horní části paží je problém, se kterým se mnoho z nás může ztotožnit. I když náš tonus kůže už možná nikdy nebude takový, jako když jsme byly mladší, můžeme a měly bychom si udržovat svalový tonus horních končetin.

Zpevněte ochablé paže

Několikaminutové posilování s volnými váhami, které umožní izolovat svaly horních končetin a zvýšit tak svalovou hmotu, nejenže povede k atraktivnějším pažím, ale také hodně pomůže v boji proti zpomalení metabolismu, které vede k celkovému přibývání na váze s přibývajícím věkem. Budování svalové hmoty je klíčem ke zdravému stárnutí!

Následující video, které uvádí Kelsey Lee, názorně ukazuje ideální pohyby pro boj s ochablými, obávanými „vaky na pažích“, a to ve snadno sledovatelné ukázce. Klíčové je provádět tyto pohyby se správnou formou, abyste se vyhnuli zranění a dosáhli nejlepších výsledků.

Postačí 12 pohybů

Následující opakování lze rozdělit na polovinu, takže jeden den můžete provádět 6 minut 6 těchto pohybů a druhý den dalších 6. Ve skutečnosti je to nejlepší způsob, jak začít dosahovat svého cíle, aby jednotlivé svalové skupiny měly 24hodinovou dobu odpočinku. Těchto 12 pohybů, z nichž budete provádět pouze 6 denně, najdete ve videu níže.

Fotografie: Freepik

Nenechte se ohromit; ačkoli nikdo cvičení nemiluje, brzy si uvědomíte, že 6 minut z každého dne na provedení poloviny těchto pohybů se brzy stane něčím, na co se skutečně těšíte, protože výsledky budou patrné již za pár týdnů. Můžete si projít video, abyste viděli, co každý pohyb vyžaduje, pořídit si pár lehkých 3-5kilových závaží a být na cestě ke zhubnutí, zrychlení metabolismu a zvýšení hutnosti kostí.

Zdroj: Healthline, YouTube / XHIT Daily

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]