Tento přírodní elixír z pouhých 2 ingrediencí vám pomůže zhubnout přebytečná kila v rekordním čase

Fotografie: Depositphotos

Stačí ho zařadit do svého jídelníčku a nebudete věřit pozitivním přínosů, které pocítíte. Tento účinný nápoj vám pomůže zhubnout.

Pokud rádi pijete kávu, pak pro vás bude tento nápoj skvělým zpestřením dne. Nejenže vám dokáže nastartovat ihned z rána metabolismus, ale také dle lékařky Imashi Fernando usnadňuje hubnutí a jednoduše chutná skvěle. Základem všeho je připravit si správnou směs na bázi kokosového oleje a organického kakaa, kterou si pak můžete přidat do kávy – nebo si z ní připravit surový drink. Příznivé změny na sobě poznáte již po pár dnech.

Účinný domácí nápoj pro snadné hubnutí

Mnoho lidí se snaží zhubnout, ale bohužel bez výsledku. Pokud si chcete tento náročný proces skutečně usnadnit, nemusíte však dřít každý den v posilovně nebo si ubírat z jídelníčku. Často stačí změnit určité návyky, které běžně děláte. Velmi dobře dle doktora Granta Tinsleyho pomáhá častější pohyb a změna životosprávy, můžete ale vsadit i na přírodní potraviny, jako je právě kokosový olej a organické kakao. Z těchto potravin si pak můžete připravit i velmi účinný ranní nápoj.

Jeho pravidelná konzumace vám poté pomůže shodit všechna přebytečná kila a dodá vám po ránu mnoho energie. K jeho přípravě budete potřebovat následující ingredience:

Tyto tělové zábaly vám pomohou zhubnout přebytečná kila v rekordním čase. Zapomeňte na posilovnu

  • ¾ šálku organického kokosového oleje (musí být měkký)
  • ½ šálku surového medu
  • 1 čajová lžička organické skořice v prášku
  • 1 čajová lžička přírodního vanilkového extraktu
  • 1 čajová lžíce organického, neslazeného kakaového prášku
Fotografie: Greek food ta mystika / Creative Commons Zero / Public Domain Dedication

Samotná příprava je poté již velmi jednoduchá. Všechny ingredience stačí vložit do jedné nádoby a míchat, dokud nezískáte homogenní krémovou směs. Tu poté umístěte do vzduchotěsné skleněné nádoby a uchovávejte v ledničce. Jakmile budete mít hotovo, začněte si každý den přidávat do kávy 2 čajové lžičky tohoto úžasného přírodního léku. Nejenže bude nápoj chutnat skvěle, ale také vám dle serveru Healthline pomůže odstranit přebytečné kilogramy. Výsledků si všimnete již během pár dnů.

Vyrůstala v rodině lékařů, takže se již od raného dětství věnuje všemu, co je spojeno se zdravím. Během své profesn... [Více o autorovi]