Obávaná dna a s ní spojený vbočený palec znají jediného přemožitele v podobě ovocného elixíru

Fotografie: Depositphotos

Pravidelné užívání tohoto jedinečného přírodního léku vám pomůže zbavit se nepříjemných bolestí způsobených dnou a ochrání vaše klouby před nebezpečím.  

Pokud vás trápí dna nebo bolavé klouby, nemusíte vždy užívat drahé komerční léky plné chemikálií či jiné prostředky, které ne vždy působí tak účinně, jak je třeba. Mnohem lépe vám dokáže pomoci tento starý přírodní lék na bázi kurkumy a zázvoru – tato úžasná léčiva nabízí rychlé zotavení z nemoci a ochranu před opakovaným vznikem příznaků. Stačí ho konzumovat pravidelně a brzy pocítíte úlevu, říká doktorka Stacy Sampson.

Starý přírodní lék proti dně

Dna se dá naštěstí léčit i zcela přirozeně, ovšem je k tomu zapotřebí správně připravený přírodní lék – stejně tak tomu je i u častých bolestí kloubů, které postihují především lidi po padesátce. Pokud se tedy s těmito problémy potýkáte i vy, stačí smíchat několik účinných potravin a výslednou směs pravidelně konzumovat. Tímto způsobem si můžete pomoci mnohem lépe než užíváním protizánětlivých léků proti bolesti nebo jiných přípravků na bázi chemických sloučenin. K přípravě jedinečného přírodního léku budete potřebovat následující ingredience:

  • 2 polévkové lžíce kurkumy,
  • 2 až 3 čajové lžičky mletého zázvoru,
  • 1 sklenici třešňového džusu,
  • trochu medu (volitelné),
  • 1 celý ananas.

Postup pro přípravu léčivé směsi je poté již velmi jednoduchý. Nejprve odstraňte z ananasu slupku a tvrdé jádro (to má sice vysoký obsah bromelainu, ale v tomto případě nebude jeho použití potřeba) a poté vložte nakrájené ovoce do mixéru a rozmixujte ho do hladka. Nyní přidejte zázvor, kurkumu a třešňovou šťávu, a pokud chcete, dochuťte ingredience včelím medem. Poté vše ještě jednou pořádně rozmixujte, abyste získali jednolitou směs.

Kamarádka mi poradila, jak se zbavím vbočeného palce. Přinesla mi přírodní léčivo

ztuhlý loket
Fotografie: Pixabay

Jakmile budete mít hotovo, přelijte lék do vhodné nádoby, uzavřete ji a uchovávejte v ledničce (maximálně však po dobu 10 dnů, protože poté by se lék mohl zkazit). Abyste získali co nejlepší výsledky, snažte se pít toto úžasné léčivo naprosto každý den, a to nejlépe po ránu na lačný žaludek. Pozitivní změny rozpoznáte již během prvního týdne, a to zejména co se týče zmírnění příznaků a nižšího výskytu bolesti. Ještě před začátkem léčivé kúry se však raději poraďte se svým praktickým lékařem, zda je pro vás tato směs vhodná.

Zdroj: Healthline

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]