S pomocí tohoto skvělého nápoje budete přes noc spalovat přebytečné tuky bez sebemenší námahy

Fotografie: freestocks.org freestocks / Creative Commons Zero / Public Domain Dedication

Spalování tuků je pravidelným tématem veliké spousty lidí, kteří se snaží zhubnout. Díky tomuto nápoji budete spalovat i během toho, co si budete dopřávat kvalitní spánek.

Spalování tuků a s tím spojené hubnutí je věčným problémem velké řady lidí. Spoustě z nich se shazování kil nedaří, a tak hledají různé pomůcky, díky nimž by se to konečně podařit mohlo. Nicméně ve spoustě případů naleznou akorát zklamání, protože ta super dieta, co našli, nefunguje. Spalovat tuky během spánku je snem řady lidí. S pomocí tohoto skvělého nápoje se tento sen může proměnit v realitu, říká doktorka Maria Zamarripa.

Klíčem je petržel

Nejzásadnější přísadou celého nápoje je petržel. Ta je totiž bohatá na spoustu vitamínů i minerálů a obsahuje také důležitou vlákninu. Navíc v ní není moc kalorií, takže je skvělou ingrediencí do spousty dietních receptů. Vitamín K pak dopřává tělu zdravější kosti a zabraňuje srážlivosti krve. Díky vitamínům A a C má petržel také skvělé antioxidační účinky.

Má více benefitů

Konzumací petržele také budete bojovat proti možnému vzniku nějakého nádorového onemocnění. Velmi prospěšná je tato zelenina také pro lidské oči, jelikož pozitivně působí na lidský zrak. Když pak k petrželi přidáte pár dalších ingrediencí, můžete vytvořit nápoj, s jehož pomocí bude vaše tělo spalovat tuky i během toho, co budete spát.

Připravte si nápoj

K přípravě hubnoucího nápoje budete potřebovat mixér. Do něj dejte půlku citronu, svazek petržele, 1 lžičku strouhaného zázvoru, 1 okurku a 1/3 šálku vody. Vše důkladně rozmixujte, abyste se zbavili veškerých hrudek, které by v nápoji mohly vzniknout. Tento nápoj si pak přelijte do sklenice nebo do jiné oblíbené nádoby, z níž pijete.

Zrychlete hubnutí o 40 % bez drastických změn. Dosáhnete toho pravidelnou konzumací vajec

nať petržel
Fotografie: Freepik

Hubněte během spánku

Nápoj, který jste vyrobili, vypijte vždy před tím, než půjdete spát. Při jeho pravidelné každodenní konzumaci začne vaše tělo spalovat, i když budete zrovna spát. Pokud budete přesně dodržovat každodenní konzumaci tohoto nápoje, brzy se dostaví první výsledky. Jako bonus pak budete čerpat spoustu vitamínů a minerálů z přísad, které jsou součástí hubnoucího nápoje.

Zdroj: Healthline

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]