Vsaďte při hubnutí na jistotu. Tukožroutská polévka vás zbaví přebytečných kil

Fotografie: Freepik

Polévka, jež pomáhá detoxikovat organismus a zbavit se všech odpadních látek, které se v těle nahromadily a které mohou ovlivnit vaši váhu a zdraví.

V kombinaci se sedavým způsobem života může bohatá strava vést k výraznému nárůstu hmotnosti. Obezita bývá příčinou mnoha onemocnění, jako jsou kardiovaskulární poruchy, cukrovka nebo hypertenze. Připravte si polévku na spalování tuků, která vám pomůže shodit přebytečná kila. Pro další aktivní úbytek hmotnosti je nezbytné podporovat zdravé a dietní stravování a dlouhodobou fyzickou aktivitu. Tato polévka obsahuje ingredience se skvělými dietetickými vlastnostmi.

Spaluje tuky a má vysokou zeštíhlující schopnost

Období nepozornosti může mít trvalý dopad na postavu a může způsobit nevzhledné boule. K opětovnému získání kontroly je nezbytné zavést nové stravovací návyky v kombinaci s návratem k dlouhodobé fyzické aktivitě. Tento recept na polévku na spalování tuků je ideální pro hubnutí. Připravuje se z cibule, zelí a petržele. Všechno to jsou složky se zeštíhlujícími a detoxikačními účinky, které vám pomohou dosáhnout cíle hubnutí.

Fotografie: Freepik

Cibule, váš partner pro hubnutí

Cibule s příjmem 43 kalorií na 100 gramů je ideální zeleninou pro dietu. Jako diuretikum a regulátor inzulínu je ideální pro boj s celulitidou. Podle výsledků vědecké studie cibule působí tak, že díky svému cystein sulfátovému oxidu brzdí tvorbu tuku.

Petržel, dietní rostlina

Petržel je ideální potravinou pro hubnutí. Má nízký obsah kalorií a vynikající močopudné vlastnosti, takže dokáže z těla vylučovat toxiny. Vláknina, ze které se skládá, zvyšuje pocit sytosti a zahání chuť k jídlu.

Fotografie: Unsplash

Zelí je váš spojenec při hubnutí

Zelí konzumované v polévce nebo salátu může být skvělým spojencem při hubnutí. Díky vyváženému obsahu vlákniny, vitamínů a minerálů je ideální potravinou pro nízkokalorickou dietu.

Jak připravit polévku na hubnutí

Chcete-li pozorovat přesvědčivé výsledky pro svou postavu a zdraví, doporučujeme používat složky organického původu. Pro výrobu polévky budete potřebovat tyto suroviny:

Fotografie: Freepik
  • 1 rajče,
  • 2 mrkve nakrájené na plátky,
  • 1 cibuli nakrájenou na kolečka,
  • 1 svazek celeru,
  • 150 g zelených fazolek,
  • 1 zelí nakrájené na plátky,
  • 3 snítky petrželky,
  • 1 lžičku kari,
  • 1 špetku soli,
  • 1 špetku pepře.

Postup přípravy polévky

Je to tak jednoduché. Vložíte všechny ingredience do hrnce, zalejete je vodou a přivedete k varu. Za občasného míchání budete polévku na středním plameni vařit okolo 15 minut. Poté ztlumíte teplotu a budete vařit, dokud zelenina nezměkne.

Fotografie: Freepik

První den jezte kromě polévky veškeré ovoce, na které máte chuť, kromě banánů. Druhý den můžete konzumovat zeleninu, kromě kukuřice a brambor. Den třetí pokračujte stejně, s výjimkou omezení z předchozích dnů. Čtvrtý den jezte pouze tuto polévku. Pátý den si do polévky můžete přidat kousky grilovaného krůtího masa nebo ryby. Šestý den k polévce přidejte ovoce a sedmý den si k polévce připravte hnědou rýži.

Aby výsledky této hubnoucí kúry vydržely delší dobu, je nezbytné pokračovat ve vyvážené stravě se sníženým obsahem tuků a cukrů. To vše je třeba doplnit pravidelnou fyzickou aktivitou a vhodnou hydratací.

Zdroj: Toutesrecettes

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]