Okurkový nápoj: Efektivní zbraň, která rychle a snadno zlikviduje tuk kolem břicha

Fotografie: Depositphotos

Tuku kolem břicha a boků se obtížně zbavuje, bez cvičení a zdravé stravy to nepůjde. Chcete-li proces urychlit, připravte si nápoj pro efektivní spalování tuku.

Nadbytečný břišní tuk je něco, co trápí mnoho lidí po celém světě. Kdo by tedy takový problém nechtěl vyřešit rychle a efektivně. Lidé, kteří se trápí s tukovým prstencem kolem svého břicha, hledají různá řešení, jež by jim pomohla spalovat nežádoucí tuk. Přitom je to tak snadné. Okurkový nápoj je skvělou zbraní pro boj s nežádoucím břišním tukem, říká lékařka Katey Davidson.

Příčiny hromadění břišního tuku

Játra, plíce, ledviny a tlusté střevo jsou orgány zodpovědné za čištění těla. V případě, že nefungují správně, tuk se začne kolem pasu hromadit. Okurkový nápoj proti zadržování tuku v oblasti boků dokáže velmi dobře bojovat. Pijte ho každý den před spaním. Působí rychle a efektivně, navíc vás nestojí příliš námahy ani peněz.

Pokud patříte do skupiny lidí, kteří mají problémy s odstraněním nežádoucího břišního tuku, nemějte obavy, protože osvěžující okurkový nápoj vám nabízí perfektní řešení. Následující recept zlepší funkci vašeho imunitního systému, vyčistí tělo od toxinů a zrychlí metabolismus, takže tuk nebude mít žádnou šanci.

Příprava okurkového nápoje

Na přípravu osvěžujícího okurkového nápoje budete potřebovat:

  • 1/2 citrónu,
  • svazek petrželky nebo trochu mátových lístků,
  • 1 salátovou okurku,
  • 1 kořen zázvoru,
  • 1/3 šálku vody.
Fotografie: Depositphotos

Nakrájejte salátovou okurku na plátky a petržel nebo lístky máty pečlivě omyjte čistou vodou. Vymačkejte šťávu z poloviny citrónu a vložte všechny ingredience do mixéru. Mixujte, dokud nevytvoříte jednotnou, hladkou směs bez hrudek. Můžete přidat trochu medu, abyste zlepšili chuť nápoje.

Pijte okurkový nápoj před spaním

Okurkový nápoj funguje nejlépe, pokud je konzumován každý večer před spaním. Pro rychlejší a lepší výsledky byste měli také zapojit fyzickou aktivitu a dodržovat plán zdravé výživy v průběhu hubnutí. Díky tomu zrychlíte svůj metabolismus, spálíte přebytečný tuk na břiše, a zlepšíte tak své celkové zdraví.

Zdroj: Healthline, Healthline