Těsně před odchodem k oltáři se nevěsta začala chovat podivně. Při kontrole doktorovi naskočila husí kůže

Fotografie: Depositphotos

Všichni si mysleli, že je nevěsta jen nervózní, ale jakmile podstoupila kontrolu u lékaře, bylo jasné, proč se chová tak podivně.

Svatba, to je veliká radost, ale i obrovský stres. Zvláště nevěsty jsou pod velikým tlakem. Každá žena touží po dokonalém svatebním dni, ať už v úzkém rodinném kruhu nebo s několika stovkami hostů a pompézní dekorací. Tato mladá žena se nemohla dočkat, až řekne ano svému snoubenci, vše se zdálo perfektní. Stačilo už jen dojít k oltáři a užít si svůj velký den. V tu chvíli se však stalo něco nepředvídatelného.

Nevěsta se začala chovat hystericky

Všechno běželo podle plánu, zdálo se, že se nemůže nic pokazit. Ovšem až do chvíle, kdy se nevěsta jménem Kelly těsně před odchodem k oltáři začala chovat podivně. Všichni se domnívali, že začaly pracovat nervy a ze svého svatebního dne je příliš nervózní, ale když byla doslova hysterická a držela se za hlavu, rodina ji raději zavezla k lékaři.

Tady se našla pravá příčina jejího chování. Lékař ji prohlédl a učinil šokující zjištění, jak uvádí web OnlineNytt. Ano, Kelly sice byla nervózní, ale to nebylo nic proti tomu, co se dělo v zadní části jejího krku. Lékař z rány začal vytahovat cosi, co připomínalo červy. Bylo tomu skutečně tak. A nebyl tam jen jeden.

Zdánlivě rutinní ultrazvukové vyšetření spustilo v nemocnici poplach. Lékaři něco takového viděli poprvé

Za všechno může komáří kousnutí

Jak se nakonec ukázalo, Kelly strávila svou rozlučku se svobodou na Kostarice, kde ji do krku kousnul hmyz. Stihnul tam naklást vajíčka, z nichž se nakonec vylíhnuly larvy. Kelly si potřela ránu silnou vrstvou vazelíny, neměly tedy možnost úniku. Nyní, v její svatební den, se ozvaly, že chtějí ven, jak píše server LittleThings.

Všichni, především Kelly, byli v šoku. I lékař nevěřil svým vlastním očím. My jen doufáme, že Kelly stihla svou svatbu včas a nyní na tuto událost vzpomíná se smíchem. Ačkoli se to zdá jako neuvěřitelné, v lidském těle se dokáže usídlit ledacos. O tom může vyprávět i muž, o němž jsme psali na ZdravémStravování, který se obával rakoviny tlustého střeva, ale lékaři nakonec uvnitř našli nevítaného hosta v podobě mouchy.

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]