Po tomto spalovacím elixíru startuje hubnutí do 3 dnů. Je směsicí všech známých nabuzovačů metabolismu

Fotografie: Depositphotos

Některé nápoje, včetně zeleného čaje a vody, mohou přispívat k hubnutí tím, že zlepšují metabolismus a mají další zdraví prospěšné účinky.

Některé nápoje jsou při podpoře hubnutí účinnější než jiné, pokud se používají společně se změnou zdravého životního stylu. Bylo prokázáno, že nápoje jako zelený čaj, káva a nápoje s vysokým obsahem bílkovin podporují metabolismus, zajišťují pocit sytosti a snižují hlad, což může podpořit hubnutí. Zde je osm nápojů, které patří k těm nejlepším, jaké můžete zařadit do svého jídelníčku, když se snažíte zhubnout a být zdraví, říká doktorka Jillian Kubala.

Nápoje, které pomáhají s hubnutím

Pokud hledáte osvěžující cestu, jak podpořit své úsilí o hubnutí, hubnoucí nápoje mohou být zajímavým řešením. Od tradičních favoritů, jako je zelený čaj a káva, až po hydratačního krále – vody. Dále přírodní poklady jako jablečný ocet nebo zázvorový čaj, možnosti jsou různorodé. Dokonce i proteinové nápoje a zeleninové džusy mohou hrát svou roli v podpoře vašeho cíle dosáhnout lepší postavy.

Je důležité si uvědomit, že výsledky mohou být individuální a závisí na kombinaci těchto nápojů s celkovou stravou a životním stylem. Před zavedením významných změn do stravy je vhodné konzultovat to s lékařem nebo výživovým specialistou. S rozumností a informovaným přístupem mohou hubnoucí nápoje představovat užitečný nástroj na cestě ke zdravějšímu tělu.

koktejl protein
Fotografie: Unsplash

Podkožní tuk už se na břiše dlouho neohřeje. Mezi řešení patří i zelený čaj a pohodlné kardio

Domácí hubnoucí elixír

Domácí lék, který vám níže představíme, vám může snadno pomoci zbavit se nežádoucího břišního tuku. Dieta funguje dobře pro muže i ženy a s vaším tělem udělá zázraky. Ingredience, které budete potřebovat:

  • 5 lžic citronové šťávy
  • ½ nebo 1 polévková lžíce prášku z kurkumy
  • 1 litr vody
  • ½ nebo 1 polévková lžíce zázvorového prášku
  • ½ lžičky kajenského pepře
  • 1 polévková lžíce stévie

Vodu zahřejte, dokud nedosáhne bodu varu, a poté ji nechte 5 minut vychladnout. Přidejte všechny přísady do džbánu, nalijte do něj vodu a dobře promíchejte. Tento nápoj konzumujte v průběhu celého dne. Výsledky budou patrné po 10 dnech.

Zdroj: Healthline

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]