Na bolest zad a krční páteře pomůže rozmasírování tenisovým míčkem.

Když se objeví bolest, je třeba ji co nejrychleji eliminovat. Ne-využít pouze léky, vhodná je například masáž míčkem. Tuto masáž zvládnete sami a úplně zdarma. Uvědomíte si, že nemusíte utrácet vysoké částky za maséra, jelikož ulevit si od bolesti můžete mnohem jednodušeji. Bude vám stačit pouze správný míček, který umístíte na to správné místo. My vám ukážeme postup, jak na to.

Masáž míčkem má mnoho možností využití

Trápí vás bolest? Nezoufejte, jelikož se jedná o efektivní metodu, jak se jí můžete zbavit. Další výhodou tohoto typu masáže je, že pomůže uvolnit svaly. Nesmíme pozapomenout ani na to, že zlepšíte prokrvení jednotlivých částí svého těla. To všechno jsou kladné vlastnosti masáží, které můžete zvládnout jednoduše i v pohodlí svého domova. Bez nutnosti kamkoliv chodit a bez nutnosti utrácet nemalé sumy za profesionální maséry.

Co budete potřebovat?

Jak už jsme nastínili, nebudete potřebovat žádné složité a drahé pomůcky. Základem na masáž je míček, je to obyčejný tenisový míček. Dále potřebujete mít doma volnou stěnu, o kterou se budete při masáži opírat. Pak už postačí jenom pár minut vašeho času. I když máte hektický den, můžete si být jisti, že několik minut jistě najdete. Když zvládnete provádět tuto masáž každý den, uvidíte jak svému tělu prospějete. Jakékoliv bolesti zad a krční páteře budou minulostí.

Postup je velmi jednoduchý

Jak na uvedenou masáž? Je to velmi jednoduché. Video níže vás provede celým postupem masáže. Základem je: postavit se ke zdi, dát míček do oblasti vašich lopatek a potom se začít pomalu hýbat různými směry. Dovolte míčku ať jezdí po vašich zádech a tak požadované místo jednoduše namasíruje. Jelikož je vše ve vašich rukách můžete zvětšovat i zmenšovat celkovou intenzitu, stejně tak máte možnost dostat míček přesně na ta místa, která jsou v oblasti vašich zad problémová. Věnujte masáži asi 6 minut denně a uvidíte, že už po prvních dnech budou problémy a bolesti ustupovat. Konečně budete moci dát sbohem práškům na bolest a drahým masérům.

Zdroj: theactivehabitat.com