Med a cibule patří mezi účinné přírodní léky. Na kašel zabírají téměř okamžitě

Co se stane, když se spojí med a cibule? Dokonalý přírodní lék, který vám uleví nejenom od kašle, ale i od dalších potíží. Pokud kašlete již několik dní a různé tablety, často plné chemie, nepomáhají, je na místě začít s přírodní léčbou. Najednou zjistíte, že jste ji měli využít na samotném začátku.

Obyčejný med a cibule

Říkáte si, že med a cibule dá dohromady jenom zvláštní kombinaci, která stejně nijak zajímavě ani výjimečně nefunguje? Přesvědčíme vás o omylu. Stačí tyto dvě ingredience zkombinovat a v tu chvíli získáte unikátní lék na kašel. A to zcela přírodní. Tím jeho pozitiva nekončí. Stejně tak vám pomůže i v případě klasického nachlazení, v případě potřeby vyčistit vaše tělo, a sladkost medu přispěje také k vaší psychické pohodě. A to vše zcela bez chemie, která možná také zabírá, ale ve vašem těle udělá následně více škody než užitku.

Jak na přípravu? Zvládne ji každý

Už víte, že med a cibule jsou tou nejlepší kombinací v případě kašle a dalších problémů. Jak si tuto domácí medicínu připravit? Základem jsou 3 lžíce co nejkvalitnějšího medu a dále jedna cibule. V tu chvíli máte vše potřebné a můžete se pustit do práce. Cibuli nakrájejte na menší kousky, dejte ji do uzavíratelné sklenice a smíchejte ji s medem. Nádobu zavřete, přikryjte utěrkou, aby byla v temnu a při pokojové teplotě ji nechte 12–24 hodin. A je hotovo.

Užívejte jako sirup

Ani dávkování není nijak složité. Dané množství vám postačí zhruba na jeden celý den. Dávkování by mělo být takové, že si dáte 1 až 2 kávové lžičky tohoto léku každé dvě hodiny. Na začátku doporučujeme lžičky dvě, když problémy ustanou, postačí jedna jediná. Sami uvidíte, že kašel vám začne ustávat velmi brzy, doslova už po několika hodinách. Tedy po několika prvních lžičkách, které si dáte. A díky metu máte jistotu, že budou i skvěle chutnat.

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]