Krevní skupina ovlivňuje více, než byste čekali. Projeví se i na vaší povaze

Všem je nejspíš dobře známo, že krevní skupina má celkem čtyři typy: A, B, AB a 0. Naše krevní skupina je genetická vlastnost, kterou máme danou již při narození. Každý krevní typ má své vlastní charakteristiky, na které je dobré se podívat. Podle vaší krevní skupiny můžete více pochopit, jak vaše tělo funguje a co od vás přesně potřebuje.

Strava

Krevní skupina hraje důležitou roli ve výživě člověka, protože má významný vliv na trávení a vstřebávání. Například lidé s krevní skupinou A by se měli vyhýbat konzumaci masa se zeleninou, zatímco lidé s krevní skupinou 0 by se měli soustředit na konzumaci bílkovin, masa a ryb. Jednotlivci krevního typu AB by měli konzumovat co nejvíce mořských plodů a libového masa, aby si udrželi své zdraví, zatímco osobám ve skupině B se doporučuje konzumovat červené maso raději než kuře nebo jinou drůbež.

Charakter

Každá krevní skupina má svůj typický charakter. Lidé s krevní skupinou 0 jsou obecně sociální, sebevědomí, kreativní a otevření veřejnosti. Členové skupiny A se vyznačují mírností a spolehlivostí, zatímco členové skupiny B jsou silní, nezávislí a obecně dosahují svých cílů. Členové AB skupiny se vyznačují spolehlivostí, skromností, zvýšenou odpovědností a péčí o ostatní.

Práce a stres

Všichni jsme vystaveni různým stupňům stresu a pracovního vypětí. Členové skupiny 0 mají vyšší hladiny adrenalinu, proto se zlobí dříve a potřebují více času na uklidnění. Oproti tomu krevní skupina AB sdružuje naprosté kliďasy, které nemůže nic a nikdy rozhodit.

Krizová situace

Je užitečné, abychom si vždy uchovávali své osobní údaje spolu s naším krevní skupinou někde na snadno dohledatelném místě. V případě náhlé nutnosti nebo krizové situace spojené se ztrátou krve vám tak ihned mohou být podávány transfúze, což vám může značně pomoci. V každém případě platí, že se vyplatí svou krevní skupinu znát. Pokud to nevíte, zajděte darovat krev, a tam se to dozvíte zadarmo, a ještě pomůžete dobré věci.

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]