Dentální hygiena je základ zdravých zubů

Ještě nedávno bylo povinné navštívit zubaře dvakrát ročně, přičemž během prohlídky došlo pouze ke kontrole stavu zubů a jejich možných kazů a případně odstranění zubního kamene. Ale stejně tak jako se rozvíjí technologie, i stomatologie jde dynamicky kupředu a neustále objevuje nové postupy, metody a materiály.

Běžnou praxí je v současné době pravidelná prohlídka ústní hygienistky. Ta vám v rámci dentální hygieny teoreticky vysvětlí, jak si správně čistit zuby, a následně provede názornou ukázku. Při prohlídce vám ze zubů odstraní zubní kámen, zuby pořádně vyčistí a také od ní můžete získat doporučení na odstranění drobných pigmentových skvrn či bělení zubů zašlých od kávy, čaje nebo kouření. Dentální hygiena Praha privátního stomatologického centra Prague Dental Clinic je velmi vyhledávanou službou. Lidé sem dochází nejen na dentální hygienu, ale za komplexní odbornou péčí, která se zaměřuje primárně na estetickou stomatologii.

Odborníci a moderní přistroje zaručí krásný úsměv

Moderní přístroje, metody i postupy péče o zuby, kvalifikovaný kolektiv stomatologů s bohatými zkušenostmi a jejich profesionální přístup k pacientům činí kliniku jednu z nejvyhledávanějších v Praze vůbec. Lidé na toto stomatologické pracoviště docházejí s dětmi na rovnátka, nechávají si zde nahradit zlomené nebo vyražené zuby zubními implantáty, docházejí na ošetření zubů korunkami, můstky, fasetami, nebo snímacími protézami a léčí si zde paradentózu. Zkrátka využívají kompletních stomatologických služeb v centru města v dlouhých ordinačních hodinách, které jsou značně přizpůsobené pracujícím pacientům.

Nezanedbávejte tedy své zuby a svěřte je do péče zkušených odborníků, kteří vám poradí, jak na krásný úsměv. Podívejte se na nabídku služeb kliniky na internetových stránkách www.praguedentalclinic.cz a objednejte se na vstupní prohlídku, kde odborně zkonzultujete stav vašich zubů. Vždyť krásné zuby jsou vizitkou vašeho zdraví a váš úsměv mnohdy i základem úspěchu.

Obrázek: www.praguedentalclinic.cz