Problémy s nebezpečným břišním tukem pomůže vyřešit konzumace speciálního nápoje

Výraznější břišní tuk není pouze nepříjemnou estetickou záležitostí. Jde především o vážný zdravotní problém, který se může neblaze podepsat na stavu celého vašeho organismu. Nebezpečný je zejména břišní tuk, který může přímo ohrožovat vaše zdraví, ale přitom se jej velmi těžko zbavuje. Chcete vědět, jak se tohoto tuku rychle a efektivně zbavit? My vám dnes poradíme snadný způsob.

Zlepšete stav svých jater, ledvin i tlustého střeva

Játra, plíce, ledviny a tlusté střevo jsou orgány odpovědné za očistu těla, a když nefungují správně, kolem pasu se začne hromadit tuk. Pokud je toto i váš problém, čtěte pozorně a připravte si tento nápoj, který vám pomůže s tímto problémem rychle zatočit. Následující recept zlepší práci imunitního systému, očistí tělo od toxinů, zvýší metabolismus, takže tuk bude spalován mnohem rychleji. Co budete na přípravu tohoto nápoj potřebovat?

  • 1 citrón
  • Svazek petrželky nebo kousek máty
  • 1 okurka
  • 1 kus kořene zázvoru
  • 1/3 šálku vody

Nakrájejte okurku na plátky a umyjte petržel nebo mátu. Z citrónu si vymačkejte šťávu. Pokud je to možné, použijte bio citrón, který není ošetřen pesticidy a dalšími chemikáliemi. Všechny ingredience nakrájejte na menší kousky a vložte do mixéru. Tam vše rozmixujte, dokud nevznikne homogenní směs. Chcete-li zlepšit chuť nápoje, můžete přidat trochu medu.

Za jeden měsíc pevnější zdraví

Tento nápoj funguje nejlépe, když je konzumován před spaním. Dopřejte si vždy dvě polévkové lžíce nápoje. Tekutinu je vhodné skladovat v uzavíratelné nádobě v lednici nebo na jiném chladném a temném místě. Pro rychlejší a lepší výsledky byste během léčby měli také cvičit a dodržovat plán zdravé výživy. Je dobré redukovat především příjem cukru, soli a nezdravých tuků. Ideální je dodržovat tuto léčebnou kúru alespoň jeden měsíc v kuse, aby se mohly ukázat první výsledky.Řekněte ostatním, co si myslíte