Podle učení starých Tibeťanů lidské vlastnosti předurčuje rok narození

Učení Tibeťanů je velmi oceňováno i v našem moderním světě. A tak je dobré nebrat rok narození na lehkou váhu. Tibeťané věří v reinkarnaci neboli znovuzrození lidské duše. Podle jejich učení se naše duše může reinkarnovat až devětkrát. Na základě roku vašeho narození se o své reinkarnaci můžete dozvědět více, stačí se podívat do tabulky a zjistit, jaké číslo má vaše meva.

Meva číslo 1

Pokud se má vaše meva číslo jedna, jste neklidní a pesimističtí, máte sklon k negativním myšlenkám a nejste příliš ambiciózní. Navenek působíte přátelsky a otevřeně, ale uvnitř jste tvrdohlaví. Pozor si dejte na sklony k alkoholu, drogám a depresi. Ze zdravotního hlediska věnujte zvýšenou pozornost vašim ledvinám a močovým cestám.

Meva číslo 2

Lidé, jejichž mewa má číslo dvě, jsou milí a přátelští. Nemají rádi agresivitu a přílišnou ambicióznost. Jsou velmi vnímaví ke svému okolí, což z nich dělá nejen skvělé partnery, ale také zaměstnance. Nejúspěšnější bývají ve věku mezi čtyřiceti pěti a čtyřiceti sedmi lety. Ze zdravotního hlediska bývají náchylní k chronické únavě a častěji je také trápí problémy se zažíváním a kůží. I když peníze nejsou v jejich životě na prvním místě, měli by si dávat pozor na hazardní hry.

Meva číslo 3

Typickou charakteristikou lidí s touto mevou je nezávislost a optimismus. Aktivita a pozitivní přístup k životu jsou pro ně velmi důležité. V mezilidských vztazích bývají poněkud neústupní a tvrdohlaví. Jejich životní cesta bývá plná vzestupů i pádů, nejúspěšnější bývají mezi třicátým čtvrtým a třicátým osmým rokem života. Tito lidé neumí příliš šetřit peníze a mívají dluhy. Stejně tak bývají náchylní k nejrůznějším závislostem. Vzhledem k jejich komunikativnosti a kreativitě bývají velmi dobrými umělci, spisovateli a učiteli.

Meva číslo 4

Na první pohled působí lidé s touto mevou poněkud obyčejně a splývají s davem. Mívají problém s tím, že jsou pro svou přátelskou povahu někdy druhými lidmi zneužíváni. Bývá pro ně těžké vytvořit si silné a dlouhodobé vztahy. Nejšťastnější bývají okolo věku třiceti osmi let. Z hlediska zdraví bývají náchylní k problémům s dýchací a trávicí soustavou.

Meva číslo 5

Tito lidé jsou často velmi rozporuplní, jeden den své okolí milují, druhý den nenávidí. Zároveň bývají velmi silnými a dominantními osobnostmi. Z toho důvodu často pracují ve vedoucích pozicích, vyjít s nimi ale nebývá vždy snadné. Nejproduktivnější jsou ve věku čtyřiceti dvou let. Mívají tendenci k problémům s krevním tlakem, střevy a onkologickým onemocněním.

Meva číslo 6

Lidé narozeni pod mevou číslo šest mívají skvělou intuici. Jsou velmi nároční k sobě i ke svému okolí, pro jejich perfekcionismus je těžké je uspokojit. Neustále touží po tom se rozvíjet a zdokonalovat. S tímto přílišným tlakem ale souvisí i jejich časté problémy s krevním tlakem či bolestí hlavy. Z hlediska povolání bývají velmi úspěšnými právníky.

Meva číslo 7

Lidé s touto mevou jsou velmi zdatní v komunikačních schopnostech a slovy dokáží ovlivnit chování ostatních lidí. Nejúspěšnější ve svém životě bývají ve věku okolo čtyřiceti let. Vzhledem k jejich schopnostem často vynikají jako právníci či finančními. Ze zdravotních problémů se častěji potýkají s nemocemi žaludku a ledvin.

Meva číslo 8

Pro tyto osoby je charakteristická tvrdohlavost a svědomitost. Bývají konzervativní a jen neradi mění svůj názor. Proto je s nimi někdy těžké vyjít. Tito lidé bývají zdraví, z nemocí mají pouze mírný sklon k problémům s páteří a nervovou soustavou. Peníze jsou pro ně velmi důležité a jakoukoli investici do detailu promýšlí.

Meva číslo 9

Pokud jste narozeni s mevou číslo devět, jste citliví, ale zároveň impulzivní. Na své okolí míváte velké nároky, a pokud je lidé kolem vás nesplní, jste často zklamaní. Ve vztazích býváte žárliví a majetničtí. Z hlediska povolání se pro vás hodí povolání herce či spisovatele. Pokud jde o zdraví, dejte si pozor na problémy s nespavostí, nervovou soustavou a srdcem.

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]