Odhalte ženskou povahu díky spojitosti krevní skupiny a osobnosti člověka

Říká se, že muž nikdy nepochopí, co je ženská povaha a ženský temperament. Ale co kdyby mu k tomu stačilo jen to, aby znal její krevní skupinu? Že je to nesmysl? Tak čtěte dál.

Vědci z celého světa zkoumají záhadu lidského temperamentu už po několik století. V Japonsku i Koreji jsou přesvědčení o tom, že lidé s rozdílnou krevní skupinou zastupují také odlišné osobnosti a jsou mezi nimi velké povahové rozdíly. Díky krevní skupině tak lze zjistit, jak je žena citlivá, jaké je její chování a jednání. Dokonce, v Japonsku se mohou na Vaši krevní skupinu zeptat i při pracovním pohovoru, protože věří, že díky tomu dopředu odhadnou, zda jste vhodným kandidátem pro danou pozici.

Jiná krevní skupina = Jiná osobnost ženy

Obecně krevní skupiny dělíme na:

  • Krevní skupinu A
  • Krevní skupinu B
  • Krevní skupiny AB
  • Krevní skupinu 0

Každá krevní skupina má dle Japonských vědců jiný podíl proteinů v krvi a díky tomu také odlišné vlastnosti, na základě kterých je určen ženský temperament a chování.

Ženy s krevní skupinou A

Krevní skupina A znamená jedno a to stydlivost, zranitelnost a soukromí. Takové ženy nevyhledávají společnost, ale raději budou trávit čas v pohodlí domova s knížkou nebo u filmu. Jsou to velmi vyrovnané a ohleduplné osobnosti a za každé situace se snaží být čestné a slušné. Jejich horší vlastností je to, že jsou velmi nerozhodné a někdy nesmyslně hledají a touží po tom, co už dávno mají. Umí být velmi upřímné, což je dělá skvělými partnery.

Krevní skupina B

Ženy s touto krevní skupinou jsou většinou velmi ambiciózní, sobecké a dominantní. V partnerském vztahu mají rády všechno pod přísnou kontrolou a jsou velice žárlivé. Většinou vyhledávají partnera s velmi podobnými rysy. Díky těmto vlastnostem jsou velmi úspěšné v podnikatelském sektoru a také ve vůdčích pozicích. Co se týká práce, tak se od těchto žen držte raději dále, neboť rády ničí všechno, co jim stojí v cestě za svým snem.

Ženy s krevní skupinou AB

Tyto ženy se snadno přizpůsobí každé situaci. Raději pracují ve velkém týmu, kde moc nevyčnívají. Rozhodně by se necítily dobře ve vedoucích pozicích. Co se týká vztahů, tak jsou jako stvořené pro flirtování, které opravdu milují. Většinou mají po svém boku hodně přátel opačného pohlaví. Milují párty a večírky a jsou bouřlivé a nespoutané.

Krevní skupina 0

Potkáte-li ženu s touto krevní skupinou, bude většinou klidná, trpělivá a velice přátelská. Milují pořádek a útulnou domácnost. V pracovním životě se nejlépe cítí na pozici podřízeného. Nesnáší konflikty, a proto se vždy snaží vše řešit v klidu a rády dávají věci do pořádku. Dokáží být velmi tvrdohlavé a někdy i zbytečně přecitlivělé. Ale v partnerském vztahu jsou tyto ženy ideálními manželkami.

Fotografie: Freepik

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]