Výběr metody hubnutí ovlivňuje Váš úspěch. Vyberte si tu správnou a buďte úspěšní …

Problém nadváhy a obezity není bohužel trendem pouze západních zemí, jakou je například Amerika, ale toto onemocnění stále častěji postihuje lidi i v našich končinách. Špatné stravovací návyky, nedostatek pohybu či nezdravý životní styl je právě odrazem života, který mnoho lidí vede bez rozmýšlení nad jeho důsledky. Říkává se, že zdraví máme jen jedno, ale většina lidí si to neuvědomuje, dokud se nedostaví nějaké zdravotní komplikace nebo onemocnění. Pak však může být už pozdě něco měnit . Pokud i Vy patříte mezi ty, kteří mají kilogramů o něco více a potřebujete zhubnout, měli byste se zamyslet zda změna životního stylu není přesně to, co byste potřebovali?

Změna začíná v hlavě

Na trvalé udržení ideální hmotnosti, linie a pevného zdraví musí být změna stravování a životního stylu dlouhodobým a cíleným postupem. Bez postupné změny ke zdravému životu byste byli dokola pouze v kruhu JOJO efektu, tedy neustálého hubnutí a opakovaného přibírání, co Vašemu zdraví rozhodně prospívat nebude.

Máte však na výběr a zhubnout můžete několika způsoby, ale základními principy dlouhodobého úspěchu by měla Vámi vybraná metoda hubnutí disponovat. Jaké jsou však tyto základní principy úspěchu?

Vhodná metoda hubnutí

V první řadě je třeba si zvolit vhodnou metodu hubnutí. Jednou z nejúčinnějších je bez pochyb dieta. Mnozí budou nyní namítat, že dietami prošli a nic se nezměnilo, což může být pravda, ale zřejmě jste si vybrali ty nesprávné. Pokud jste hubli s cílem rychlé redukce, bez jakékoli jiné změny, tak neúspěch byl zaručen ještě před tím, než jste začali .

Pokud se dáte na dietu, je třeba zvážit, co kromě samotné redukce hmotnosti nabízí. Nejvhodnější je taková, která trvá delší dobu, řádově několik týdnů až měsíců a má snahu změnit Vaše stravování a návyky. Tyto jsou nejdůležitějšími atributmi při dosažení dlouhodobého úspěchu. Pokud Vámi vybraná dieta tento druhý, ale velmi důležitý cíl nemá, zapomeňte na ni a vybírejte dál.

V případě, že jste našli vhodnou dietu, je třeba si ověřit reference, zda deklarované informace a způsob hubnutí jsou opravdu takové, jak popisuje dodavatel. Nejlepší reference jsou od známých, případně je můžete získat z různých fór či blogů věnovaných hubnutí. Pokud budou převažovat kladné hodnocení, i když často zřejmě subjektivní, než objektivní, tak máte skoro vybrané.

Dále je velmi důležité, aby redukce hmotnosti probíhala bez stresu a hladovění a aby režim hubnutí byl skoro identický s normálním režimem, jaký budete žít po skončení diety.

Odborný dohled a poradenství

Neméně důležitým faktem při výběru diety je i skutečnost, zda probíhá pod lékařským nebo odborným dohledem. Jde přece o Vaše zdraví, které je třeba chránit a ne vystavovat riziku. A odborná pomoc během celého redukčního programu je k nezaplacení. Vyhnete se tak chybám, které by Vás stály nejen peníze, ale hlavně čas a zdraví.

Abyste nemuseli nyní strávit hodiny a dny hledáním vhodné diety, která má za cíl nejen redukci hmotnosti, ale tedy i změnu životního stylu a stravování s trvalými výsledky, usnadníme a poradíme Vám , že takovou dietou je i proteinová dieta PROTISSIMO. Chutné a zdravé jídla rozděleny mezi slané a sladké příchutě, příjemný přístup odborných konzultantů a jednoduché, ale zato trvalé zhubnutí bez monotónnosti Vám zajistí odborný personál v Centru hubnutí, které několik let úspěšně poskytuje svým klientům dietní program šitý na míru, přesně podle jejich potřeb. Pokud hledáte dlouhodobé a trvalé zhubnutí, stačí se skontaktovat s tímto Centrem hubnutí, kde Vám rádi pomohou zbavit se nadbytečných kil a naučí Vás na zdravý způsob života. Kontakt najdete zde.

Fotografie publikována se svolením Serge Bertasius Photography/FreeDigitalPhotos.net