Chlapec na pohotovosti tvrdil, že si do ucha strčil tužku. To, co lékař našel, mu nahnalo husí kůži

Fotografie: Depositphotos

Chlapec se bál říct svým rodičům, co vyvedl. Nakonec se svěřil své babičce, údajně si strčil do ucha tužku, která nešla vyndat. Lékař však objevil něco úplně jiného.

Děti objevují svět svým osobitým způsobem a to zahrnuje dělání spousty podivných věcí, někdy až nebezpečných. Je třeba si uvědomit, že děti nemají takový strach jako dospělí a smysl pro nebezpečí. Lezou po stromech, skáčou z výšek, někdy jedí písek nebo si strkají různé předměty do nosu. Často se tedy stává, že se na pohotovosti objeví zoufalí rodiče se svým dítětem kvůli drobným nehodám. Tentokrát tomu nebylo jinak, ovšem situace je skutečně bizarní.

Raději nic neřekl

Louis King je chlapec, který je jako jakékoli jiné dítě. Je velice aktivní, živý a má úžasnou představivost. Ovšem stejně jako mnohé jiné děti, když něco vyvede, bojí se o tom říct svým rodičům, aby se nerozčílili, i v případě, že může být jeho zdraví ohroženo, jak píše server OnlineNytt. Tak uplynul týden.

Nakonec se svěřil své babičce, která Louise ihned vzala na pohotovost. Údajně si strčil do ucha tužku a nešla mu vyndat. Naštěstí byl chlapec v pořádku, ale lékař, který ho vyšetřoval uvedl, že v uchu dítěte se nenachází tužka, jak tvrdí. Vůbec netušil, co to je, strávil nějaký čas, než předmět, který se nacházel uvnitř zvukovodu, vyndal.

Při ultrazvukovém vyšetření lékaři mysleli, že se přístroj pokazil. Něco takového viděli poprvé v životě

Chlapec si strčil do ucha baterku

Nakonec se ukázalo, že se skutečně nejednalo o žádnou tužku, ale o malou baterii, jak uvádí web NewsAmoMama. Babička byla zděšená, což by v takové situaci byl asi každý. Louis byl sice v pořádku a mimo jakékoli vážné ohrožení, ale baterka způsobila prasknutí bubínku, to v některých případech může ohrozit sluch.

U chlapce však naštěstí došlo jen k malému natržení. Za pár týdnů bylo po všem a ucho se zcela zahojilo bez jakýchkoli vážných následků. Uvnitř těla se může nacházet cokoli, ani nemusíte být dítětem, abyste v sobě objevili něco, co tam rozhodně nemá co dělat. Jak jsme už jednou psali na ZdravémStravování, rutinní prohlídka u lékaře u tohoto muže odhalila nevítaného hosta ve střevech.

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]