Aplikace domácího krému může pomoci řešit problémy s celulitidou

Celulitida je problém mnoha žen. Ty proti ní také hledají účinné cesty. A mnohdy zapomínají, že ty nejjednodušší jsou také nejlepší. Nač využívat různých laserů nebo chirurgických metod, když může pomoci něco mnohem jednoduššího. Něco, co si navíc můžete vyrobit i sami doma. Stojí to pár korun a účinek překvapí.

Prevence jako základ

Pokud nechcete, aby vás trápila celulitida, je vhodné myslet i na samotnou prevenci. Základem by měla být střídmá a také pestrá strava, bohatá na řadu vitamínů a minerálů. Dále je třeba i dostatečný přísun tekutin. Nezapomínejte také na eliminaci různých neřestí a na to, že byste se měli i aktivně hýbat. To vše ke kráse vaší kůže dokáže pomoci.

Co když se celulitida již objevila?

Určitě není důvod propadat panice. Naučíme vás vytvořit si jednoduchý krém, se kterým bude tento estetické problém zvládnutelný. Unikátem je, že na jeho výrobu postačí jenom pár zcela běžných věcí.

Konkrétně:

  • Jakýkoliv dětský krém
  • Éterický olej z pomeranče
  • Skořicový olej
  • Jalovcový olej
  • Tablety Mumio

Příprava je snadná

Máte po ruce všechny ingredience, které jsme vám předepsali? Pokud ano, můžete se pustit do přípravy účinného krému, se kterým bude celulitida velmi rychle a velmi brzy minulostí. Vezměte si 200 ml krému, do kterého přidejte dvě tablety produktu Mumio. Potom 10 kapek od všech olejů. Vše je třeba důkladně promíchat v homogenní hmotu, která když vznikne, rázem máte krém na celulitidu jednoduše připravený. A potěší vás i tím, jak příjemně bude vonět.

Aplikace je hračkou

Potom už zbývá jenom jedna jediná věc, kterou je samozřejmě aplikace samotného krému. Ten pomocí prstů, dvakrát denně, vmasírujte přímo na místa, kde vás celulitida trápí. Snažte se krém krouživými pohyby vtírat hlouběji do pokožky a potom počkejte, až se vstřebá. Při pravidelné aplikaci udělá kombinace daných prospěšných látek své a dojde k tomu, že v průběhu času může celulitida mizet a vaše kůže bude opět hladká a také dokonale krásná.

Fotografie: Pixabay

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]