Zbavte se nevzhledných bradavic a vrásek, které přidávají na věku, přírodní cestou

Fotografie: Freepik

Pihy, bradavice a jiné dermatologické vady na kráse neděsí pouze ženy, ale i muže. Rádi bychom se jich jednou provždy zbavili, ale různé laserové ošetření stojí velké peníze. 

Pihy, jeden z nejvíce estetických problémů, kterého se skoro každý dospělý člověk snaží zbavit. Na dětské tvářičce jsou pihy rozkošné, ale co na dospělé ženě nebo muži? Některým lidem to nemusí přijít zrovna nejvzhlednější. A co potom takové vrásky nebo bradavičky? Ani jedno ani druhé nikdo z nás na těle a už vůbec na obličeji nechce. Neutrácejte za drahé krémy či předražené lasery nebo jiné ošetření, vyzkoušejte produkt, který vás těchto nevzhledných dermatologických potíží zbaví.

Příprava

Tato směs z přírodních produktů vám pomůže odstranit pihy, vrásky, bradavice a skvrny. Vše je jednoduché a nanejvýš účinné. Budete potřebovat:

  • Med 10 gramů
  • Lněný olej 200 mililitrů
  • Citrony 4 kusy
  • Česnek 3 stroužky

Postup přípravy bude jednoduchý a rychlý. Doporučujeme tuto směs natírat každý den, jednou denně na postižené místo. Jakmile potíže zmizí, přestaňte s používáním.

Fotografie: Freepik

Postup

Hřebíček rozemelte, nakrájejte nebo rozdrťte úplně najemno. Nyní vezměte citrony, umyjte je, oloupejte a nakrájejte na malé kousky. Vezměte si skleněnou sklenici a tyto ingredience do ni umístěte.

Dále si vezměte dřevěnou vařečku a vše promíchejte. Přidejte med, lněný olej a promáčkněte nebo rozsekejte k ostatním surovinám i česnek. Znovu promíchejte. Nakonec sklenici zavřete těsným víčkem a vložte ji do lednice.

Fotografie: Pixabay

Na pihy, bradavice a skvrny lze každý den natřít připravenou směs, obvázat ji a nechat ji alespoň tři hodiny působit. Na vrásky bude nejlepší, pokud tuto směs budete užívat. A to jednou denně polévkovou lžíci. Zbaví vás ochablé pokožky, mírných vrásek, a navíc podpoří imunitní systém, který je třeba stále podporovat. Směs je nabitá velkým množstvím vitamínu C, ale také sloučeninami a minerálními látkami.

Zdroj: Prevention, Healthline