Tibetská česneková lihová tinktura nenechá plísně, bakteriální infekce a další toxiny klidnými

Fotografie: Nutrition, Food Safety & Health / Creative Commons Zero / Public Domain Dedication

Česneková tinktura z Tibetu je starodávný lék, který vám pomůže vyléčit řadu onemocnění a podpoří obranyschopnost vašeho těla. Její příprava je velmi snadná.

Pečlivě promyšlené a odměřené složení tohoto jedinečného prostředku má vlastnosti, které čistí a obnovují cévy, chrání tělo před infarktem a léčí aterosklerózu. Tibetská česneková tinktura je skvělým prostředkem, který však také bojuje proti plísňovým a bakteriálním infekcím a obnovuje střevní mikroflóru. Podle zastánců tradiční medicíny je dokonce možné, že vás ochrání před rakovinou, říká doktorka Kim Chin.

Česnek a jeho zdravotní přínosy 

Česnek patří mezi nejúčinnější přírodní léčiva, která nabízí řadu zdravotních přínosů, a to za velmi malou cenu. Pokud ho přidáte do svého pravidelného jídelníčku, účinně podpoří váš imunitní systém a dodá vám ochranu před nemocemi, jako je chřipka nebo nachlazení. Dále také:

  • zabrání vzniku vysokého krevního tlaku
  • pomůže vám udržet dobré hladiny cholesterolu v krvi
  • sníží riziko vzniku Alzheimerovy choroby a demence
  • detoxikuje vaše tělo
  • podpoří zdraví vašich kostí a kloubů
  • udrží váš vzhled mladistvý

Česneková lihová tinktura

Konzumace tibetské česnekové tinktury vám pomůže zajistit regulaci krevního tlaku, a pokud trpíte hučením v uších nebo podobnými příznaky, účinně vás problémů zbaví. Často je také označována za elixír zdraví a mládí, neboť posiluje imunitu a chrání tělo před nebezpečnými nemocemi. Kromě toho účinně odstraňuje toxiny a zlepšuje zdraví pokožky. Pro její přípravu budete potřebovat následující ingredience:

  • 6 stroužků česneku
  • 1 sklenice lihu
  • litrovou sklenici se šroubovacím uzávěrem
Fotografie: Pixabay

Postup je poté již jednoduchý. Nejprve sklenici vypláchnete vařící vodou, poté oloupete česnek a nakrájíte ho na plátky – ty následně vložíte do sklenice, zalijete je lihem a nádobu pevně uzavřete. Nyní sklenici odložte na tmavé a suché místo po dobu 3 týdnů, přičemž ji jednou za dva dny lehce protřepejte. Jakmile uplyne stanovená doba, tinkturu přelijte do uzavíratelné láhve a denně užívejte 1 čajovou lžičku – během chřipkového období můžete užívat klidně i 2, a to nejlépe s jídlem.

Zdroj: Healthline, Wybieram Zdrowie

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]