Zanesené tepny jsou při zanedbávání synonymem srdečního infarktu. Všemu zabrání domácí ovocný elixír

Fotografie: Depositphotos

Zanesené cévy mohou vést k mnoha problémům, a proto je dobré dopřát jim čas od času očistu. Tento jednoduchý nápoj vám dokáže pomoci již během pár dní.

Zanesené cévy jsou nebezpečný problém, který může vést k řadě nebezpečných problémů, jako je například vysoký krevní tlak, nebo dokonce srdeční infarkt. Je proto důležité, abyste jim čas od času dopřáli důkladnou očistu – s tím vám dokáže skvěle pomoci tento jednoduchý nápoj, který se skládá z několika účinných šťáv a dalších účinných ingrediencí. Stačí ho zařadit do svého jídelníčku a pozitivní změny pocítíte již během několika dní, říká doktorka Debra Rose Wilson.

Jednoduchý recept na pročištění cév

Tento recept je extrémně jednoduchý, ale velmi účinný. Skládá se z několika různých šťáv, vína Cahors a přírodního medu – každá ingredience v receptu by měla mít 200 gramů/mililitrů, aby byly účinky výsledného léku příznivé a co nejvíce efektivní. K přípravě budete potřebovat následující:

  • víno Cahors,
  • mrkvový džus,
  • ředkvovou šťávu,
  • citronovou šťávu,
  • řepný džus,
  • česnekovou šťávu (asi 15 středních stroužků rozmixovaných ve vodě),
  • přírodní med.

Postup pro přípravu je velmi jednoduchý. Stačí si připravit šťávu z mrkve, červené řepy, ředkvičky, citronu a česneku a vše společně smíchat (klidně v mixéru). Jakmile budete připraveni, přidejte také víno a med a opět vše důkladně rozmixujte. Výslednou směs uchovávejte v lednici a pro získání co nejlepších výsledků užívejte 1 polévkovou lžíci 20–30 minut před jídlem třikrát denně.

Jedinečné přínosy směsi

Pravidelné užívání této směsi vám pomůže omladit organismus, zlepšit jeho celkový stav, pročistit krev a cévy. Stejně tak však efektivně odstraňuje z těla škodlivé látky, soli a toxiny. Mnoho pacientů taktéž potvrdilo, že se jim po jejím užívání zlepšil krevní obraz, stoupl hemoglobin v krvi, zmizely veškerá bolesti hlavy a normalizoval se jim krevní tlak. Berte však na vědomí, že směs šťáv vydrží čerstvá přibližně 1,5 měsíce.

Usazeniny v tepnách je možné zlikvidovat přírodním čističem. Jeho příprava je víc než snadná

odborník se zkumavkou
Fotografie: Freepik

S očistou krve vám dokáže skvěle pomoci také brusinkový džus, který můžete užívat po 100 mililitrech třikrát denně před jídlem, samotná mrkvová šťáva (nejlépe třikrát denně před jídlem a měla by být čerstvě vymačkaná) a také březová míza – o té je známo, že se jedná o nejúčinnější nástroj pro čištění cév a podporu jejich pružnosti. Během sezóny odborníci doporučují pít alespoň 5 litrů této šťávy. Samozřejmě je také důležité poznamenat, že byste se měli před užitím jakéhokoliv přírodního léku poradit se svým praktickým lékařem.

Zdroj: Healthline

Psaní článků se zdravotnickou tematikou se začala věnovat hned po studiu vysoké školy. Za celou svou kariéru nastudovala ... [Více o autorovi]