Příznaky, které naznačují přítomnost parazitů v těle

obrázek:pixabay.com

Paraziti jsou mikroskopické organismy, šířící se například prostřednictvím jídla a vody. Paraziti mohou negativně ovlivňovat naše zdraví i s některými vážnějšími následky – pokud je včas neodhalíme…

Zde jsou některé varovné signály, že možná máte infekci v těle, která je způsobena parazity.

• Bolestivé klouby a svaly
• Potíže se spaním
• Anémie z nedostatku železa
• Apatie, deprese a únava
• Nevysvětlitelný průjem, zácpa a symptomy IBS
• Cestovní průjem
• Problémy s trávením
• Podrážděná kůže, kopřivka, ekzémy, vyrážka a růžovka.

Pokud si všimnete některého z uvedených příznaků, nepropadejte panice, protože existuje mnoho různých přírodních složek, které mohou účinně eliminovat parazity z vašeho těla.

Přidejte tyto potraviny do svého běžného jídelníčku, dojde k úlevě či vyléčení příznaků.

Česnek
Přidávejte syrový česnek do uvařených jídel a zeleninových šťáv. Česnek je totiž nejsilnější přírodní antibiotikum, které poskytuje protizánětlivé, antibakteriální, protinádorové, protiplísňové a antivirové účinky.

Hřebíček
Je velmi účinný díky svým antivirovým, antibakteriálním, antifungálním a antimikrobiálním vlastnostem. Hřebíček může zničit vajíčka od parazitů ve střevním traktu. Můžete kombinovat s různými pokrmy, mošty a čaji.

Oreganový olej
Oregano má antifungální, antivirové, antiparazitní a antibakteriální vlastnosti. Oregano lze použít jako čaj, esenciální olej či tinktura.
Je bohatý na antioxidanty, které bojují proti volným radikálům v našem těle.

Cibule
Vypijte 2 lžíce šťávy z cibuli, dvakrát denně po dobu asi 15 dnů. Cibule je bohatá na sloučeniny síry, které mohou zabít parazity.

Dýňová semínka
Stimulují eliminaci parazitů, ale nemohou je zabít. Mohou parazity paralyzovat, což je činní neschopnými držet se na střevní stěně.

Probiotika
Zlepšují trávení a jsou účinné při odstraňování parazitů. Potraviny jako: kefír, zelí a jogurty, mají všechny probiotické vlastnosti.

Mandle
Jsou velmi bohaté na mastné kyseliny, které jim poskytují antiparazitní vlastnosti. Uklidňují střevní podráždění a zabraňují růstu parazitů.