Muže 3 roky svědila noha. Když se odhodlal dojít k lékaři, objevili důvod, který předtím v nemocnici přehlédli

Fotografie: Depositphotos

Nečekaný objev na noze muže z Memphisu odstartoval sérii událostí, které jej dostaly do centra pozornosti internetu. Tato neobvyklá historka vás zaručeně dostane.

Příběh muže z amerického Memphisu, státu Tennessee, nás zavede do světa neobvyklých a šokujících zážitků. Muž více než 3 roky trpěl nepříjemným svěděním na noze, aniž by věděl, co je jeho příčinou. Ale jednoho dne se stalo něco neuvěřitelného – objevil steh , který byl klíčem k odhalení nečekaného tajemství. O tomto šokujícím případu informoval polský web Webniusy.

Steh na noze: neobvyklý problém

V roce 2013 přežil muž z Memphisu vážnou nehodu, která si vyžádala více než 100 stehů na jeho noze. Většina z nich se během několika dnů či týdnů sama odstranila, jak bylo obvyklé. Ale tento příběh se ubíral zcela jiným směrem. Několik stehů zůstalo pevně zakotvených v jeho noze po dobu 3 let.

Nevstřebatelné stehy by podle lékaře Andrewa Gonzaleze měly být odstraněny po několika dnech na obličeji, po 10 až 14 dnech na zádech a po 7 až 10 dnech na nohou a břiše. Pravděpodobnost, že by steh zůstal v kůži několik let, byla téměř nulová. A přesto se právě to stalo muži z Memphisu.

Muž trpěl nepřetržitým svěděním nohy, které se neustále zhoršovalo. Někdy se škrábal tak, až mu tekla krev. A pak si jednoho dne všiml něčeho neuvěřitelného – z nohy mu trčel černý drát. Bylo to zcela šokující.

Odhalení tajemství

Muž neváhal a začal steh opatrně vybírat. Rozhodl se zveřejnit video, kde můžeme vidět celý proces. To, co se ukázalo, bylo ještě neuvěřitelnější – našel v noze až šest takových stehů. Jak se mohlo stát, že zůstaly pevně zakotvené v jeho kůži po tak dlouhou dobu?

80letá žena se konečně odhodlala dojít na rentgen mozku. To, co v něm našli, doktoři nikdy neviděli

Tento neobvyklý příběh nás upozorňuje, že některé věci v lidském těle mohou být daleko komplikovanější, než bychom si mohli představit. Zároveň nám také připomíná, že internet je plný překvapení a že nejpodivnější videa mohou s sebou nést i nečekané poučení. O tom, jaké tajemství muže leckdy skrývat naše tělo, si můžete přečíst také v článku na webu ZdravéStravování.eu.

Vyrůstala v rodině lékařů, takže se již od raného dětství věnuje všemu, co je spojeno se zdravím. Během své profesn... [Více o autorovi]